Bitcoin Ajandası

CryptoTab Browser Nedir?
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kripto Para
  4. »
  5. CryptoTab Browser Nedir?

CryptoTab Browser Nedir?

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Cryptotab Browser, kripto paraları da ilgilendiren ve dünyada meydana çıkan ve diğer yandan da madencilik özelliği bulunan ilk tarayıcıdır ve şu an ki dönemde 10 milyonu geçen bir kullanıcısı bulunmaktadır. 150 binden fazla uzantı ile gelişim elde edebilir ve yerleşik madencilik sistemlerinde de imkanı bulunur.

CryptoTab Browser Nasıl İndirilir?

CryptoTab Browser indirebilmek için Microsoft, Android ve iOS işletim sistemleri içinde yüklenme işlemi uygulayabilirken diğer yandan Microsoft’ta yükleme yapabilmek için, internet sitesinde indir kısmına basmak yeterli olacaktır. iOS sistemlerinde ise kullanabilmek için Apple AppStore’dan yüklenebilen tarayıcı, Android işletim sistemleri için de Google Play Store’dan kolayca yüklenebilen bir tarayıcıdır.

CryptoTab Browser ile Bitcoin Madenciliği

CryptoTab Browser ile Bitcoin Madenciliği
CryptoTab Browser ile Bitcoin Madenciliği

Farklı cihazlar üzerinden CryptoTab yüklemesi tamamlandıktan sonra, internet aramaları CryptoTab üzerinden yapılabilir ve sonra Bitcoin kazanmaya başlanabilir.

Yani tarayıcı kullanıcı bir yandan video izlerken diğer yandan da internette gezinme sağlayabilir ve çalışırken de tarayıcı açık olduğu sürece Bitcoin (BTC) madenciliği yapıp kazanç elde edebilir. Eğer bilgisayarı sisteminden kapatma işlemi uygulaması yapılmadan CryptoTab Browser açık tutulursa tüm gece boyunca siz uyurken Bitcoin madenciliği yapıp Bitcoin’leri arttırmak için ekstra bir avantaj sağlar.

CryptoTab Browser ile Nasıl Bitcoin Kazanabilirsiniz?

Diğer bir yandan hem telefon üzerinden hem de bilgisayar içerisinden CryptoTab hem de bilgisayardan hesaplama gücünde artış sağlayabilmek için kazanç elde etmede Bitcoin artışa geçebilir. Son işlemlerde güç ile karşılaşma yapıldığında elde tutulan Bitcoin’ler üzerinden herhangi bir kesinti de uygulanmaz.

CryptoTab Browser’ın Özellikleri Nelerdir?

CryptoTab Browser’ın Özellikleri Nelerdir
CryptoTab Browser’ın Özellikleri Nelerdir

Güvenlik ve Filtreler

CryptoTab, birden çok kullanıcının bulunduğu hesaplar üzerinden profillerde, veri ve şifre güvenliklerinde tutulmak üzere işlem görür. Burada şüphe duyulan IP aktiviteleri zararlı yazılımlar üzerinden fark edildiğinde internet ağlarında sahtecilik ve buna benzer ya da farklı tehditlere karşı da koruma sağlar.

Pencereler ve Sekmeler

CryptoTab, kullanıcıların oluşturduğu arayüzler üzerinden tercih edilme kullanıcı tarafından seçilmek üzere uygulanabilir. Daha doğrusu kullanıcı burada özel sekme ve gruplar ayarlayabilir, ekran üzerinde istenilen yere kayıt işlemlerini uygulayabilir, kullanışlı parçacıkları ve hatırlatıcıları ihtiyaçlar ve tercihlerine göre şekillendirebilir. Bu şekilde kişi kendine özgü kullanıcı profili ile tecrübe edinmiş olur.

Adres Sekmesi

Bilinen internet tarayıcılarından tam tersi olarak internet sekmeleri üzerinden herhangi bir site üzerinden adreslerde yazılım sağlandıktan sonra hatırlatıcılara ulaşım sağlanabilir ve site içerisinde bilgi edinilebilir. Diğer bir yandan da bir şey yapılmaya gerek kalmadan sadece adres çubukları bu işlemler için yeterli olacaktır. Bu şekilde farkı anlamadan zarar oluşturan yazılımlar içerisinde siteler üzerinden daha iyi koruma sağlanabilir.

Arama

Google üzerinden arama sürecinde gizli sekmelerde sadece girilen siteler görülmezken bir diğer Opera tarayıcılar ise kullanımlarda adres üzerinden yine de hiçbir şekilde görülemez. CryptoTab üzerinde tamamen gizli ve güvenli aramaya imkan tanır ve arama önerilerinde konum takip edilmediğinde bu konuda da endişe duyulmamalıdır. Sadece tercihlerde arama motorları tercihlere bağlı olacak ayarlarla yeterli kalır.

CryptoTab’in Ek Özellikleri

CryptoTab’in Ek Özellikleri
CryptoTab’in Ek Özellikleri

CryptoTab’in içerisinde ana özellikler Bitcoin madencilik algoritması üzerinden kullanıcı birden çok cihaza bağlanarak madencilik faaliyetinde hız kazandırabilir. Amaç olarak kullanıcı direk kar elde etmek isterse bu durumda limite bakılmaksızın elde olan Bitcoin satışa çıkabilir ve para tercihi sonrasında da banka hesaplarına aktarım yapabilir. Kullanıcı işlemleri nasıl yapacağını bilmiyorsa da istenilen her an içerisinde yardım alabilir. Son olarak da CryptoTab ortak programlarda aracı olarak Bitcoin kazançlarını en yüksek seviyede tutmak için fırsat sunar.

Cloud Boost

Bir tek internet tarayıcısı üzerinden açık tutulup internet üzerinde gezinme sağladıkça Bitcoin kazanma burada güven içerebilir. Cloud Boost kullanımında normal yollar üzerinden elde edilecek olan Bitcoin miktarı da madencilikte 10 kat daha hızlanma sağlarken tercih üzerinde daha fazla hız kazanmanın sonucunda 10 kat daha fazla kar elde edilebilir. Tercihler üzerinden farklı hızlardan kullanım sonucunda hesaplarda bağlı kalınan cihazlar da kazançta artışa sebep olur.

CryptoTab Ortaklık Programı Nedir?

CryptoTab ortaklık programı, ağ üzerinde sağlanan kullanıcı sayıları Bitcoin kazanmak üzere imkan tanırken öncelik olarak kullanıcı linkleri üzerinden daha farklı kullanıcılar da davet edilmelidir. Sizin attığınız davet linkleri üzerinden madencilik havuzunu oluşturur. Son işlemler üzerinde ise kullanıcı aktivitelerde ve ağlarda büyük olup olmama durumlarına göre komisyon ücreti de kazanır.

CryptoTab Browser Ne İşe Yarar?

İnternet üzerinden güven sağlarken gezinme sonucunda Bitcoin kazanmanıza da olanak sağlar. Çoğu arama motorları ise kullanıcıyı takibe almaz ve güven içerisinde Bitcoin kazanmaya yardımcı olur. son olarak da ortak oluşturulan programlar sayesinde de daha çok kazanma sonucunda kullanıcı kendisi için büyük bir ekleme imkanı yaratır.

CryptoTab Browser’dan Bitcoin Çekim Limiti

Browser’da Bitcoin çekimlerinde üst katmana limit koyulmazsa çekim aşamasında yapılırken hesap üzerinden en az 0.00001 BTC koyulması gerekir. Genel olarak çok düşük miktarlar oluşsa da çoğunluk olarak ilk günlerde internet üzerinden olay erişim sağlanabilir. Kısacası, ortalama bir günlük CryptoTab Browser’daki gezintiniz sonucu çıkarttığınız BTC’leri çekebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir