Bitcoin Ajandası

CZ’den PEPE Token Açıklaması: Listelenecek mi?
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. CZ’den PEPE Token Açıklaması: Listelenecek mi?

CZ’den PEPE Token Açıklaması: Listelenecek mi?

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Dünyanın en önemli kripto para borsası olarak bilinen Binance’ın üst düzey yöneticisi CZ, bazı açıklamalarda bulundu. Açıklamalarında bankacılık sektöründe yaşanan krizden kripto para piyasalarına kadar pek çok farklı konudan bahseden CZ, ayrıca PEPE Token konusuna da değindi.

Bankacılık sektöründe yaşanan krizin minimum ölçüde de olsa kripto paralarla alakalı olduğunu söyleyen Changpeng Zhao, genel itibariyle kripto sektöründen bağımsız bir kriz yaşandığını belirtti. Bankacılık sektöründe daha çok riske giren bankaların daha çok ödül elde ettiklerini, birçoğunun kurtarılmış olmasından kaynaklı olarak daha fazla riske girme konusunda çekingen olmadıklarını da söyledi.

Binance CEO’su açıklamalarında, bankacılık sektöründe çıkan her şeyin kripto sektörüne de gelmesi gibi bir durumun söz konusu olmadığını, kripto sektörü olarak kullanım alanlarının genişletilmesi gerektiğini ifade etti. Ayrıca borsa kullanımını kolaylaştırmak gerektiğinin de altını çizdi.

Zhao, PEPE Token Konusuna da Değindi

Zhao, PEPE Token Konusuna da Değindi
Zhao, PEPE Token Konusuna da Değindi

Borsanın üst düzey yöneticisi tüm bunların dışında ayrıca açıklamalarında PEPE Token’e de değindi. Son dönemlerin parlayan yıldızı olan PEPE’nin Binance’de listelenip listelenmeyeceği sorusuna yanıt veren Zhao, herhangi bir varlığın listelenmesi konusunda yorum yapamayacağını söyledi. Kendisinin meme token’lerden pek anlamadığını fakat Elon Musk’ın anladığını söyleyen ünlü CEO, talep gelmesi durumunda listeleyebileceklerini belirtti. Fakat bunun için talebin altının sağlam olması gerektiğine, kendisinin listelenme süreçlerinde direkt olarak rol almadığına dikkat çekti.

Diğer yandan Zhao, beklenen sondaki boğa sezonuyla alakalı da görüşlerinden bahsetti. Bir sonraki boğa sezonunun inovasyon ve regülasyonla alakalı olabileceğini, yeni bir buluşun boğa sezonunu tetikleyebileceğini söyledi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir