DeFi Platformu dYdX Kendi Token’ı ile Airdrop Düzenliyor!

DeFi Platformu dYdX Kendi Token’ı ile Airdrop Düzenliyor!

Haberler
Ağustos 4, 2021 tarafından Esra Yılmaz
134
DeFi platformu marjin ticareti kapsamında olan platform üzerinden dYdX token’larında piyasaya sürülmeye başlandı ve protokol üzerinde gelişim gösterecek.
DeFi Platformu dYdX Kendi Token’ı ile Airdrop Düzenliyor!

DeFi platformunda kapsam alanında platformda dYdX tokenları ile piyasaya sürülmeye başlanarak protokol üzerinde gelişim göstermeye adım atıyor.

Daha önceki yönetimlerde token lansmanları ile daha çok benzeyen şekilde ilk kaynaklardan oluşan bir kısım için protokol belirli koşulları destekleyen geçmişte olan kullanıcılara karşı dağıtımda bulunacak. Bu duruma göre arz üzerinde %7,5 öncesinde oluşan dYdX kullanıcılarına gönderimi yapılacak. Bu işlem ise token dağıtımında 5 yıllık bir süreyi kapsayacak.

DeFi Platformu DYDX

DeFi Platformu DYDX
DeFi Platformu DYDX

Merkezi olmayan büyük bir finans yapısına göre dikkat edilen lansmanlarda bir anlamda da her ikisinde yönetim yapıları kullanıcılar için tabanlara geri dönüşüm yapılmak maksadıyla airdrop yoluyla dağıtım sağlandı. Uniswap (UNI) ve Compound (COMP) gibi projelerde de ayak izleri takip edilmeye başlandı.

Yönetimde token’lar arasında protokol üzerinden gelecekte oluşan kararlarda kolaylık sağlamak için yeniden başlatılan yönetimde sistem üzerinden gerçekleşme olacak.

Ekip Yorumları Üzerine DYDX

Ekiplerde yapılan yorumlar üzerine kullanılan şu ifadeler:

“DYDX, her biri dYdX’in gelecekteki büyümesini ve merkeziyetsizliğini sağlamak için tasarlanmış, yönetim, ödüller ve stake etme etrafında sağlam bir ekosistem sağlıyor ve bu da kullanıcılar için daha iyi bir deneyim sağlıyor.”

Dernek üzerinden internet üzerinde yapılan toplam arzlarda ek olarak %5 üzerinden “katkıda bulunan hibeler, topluluk girişimleri, likidite madenciliği ve diğer programlar aracılığıyla sürekli olarak dağıtılarak” gösterilen Ar-Ge fonlamalarında finans etmek için kullanıma açıldı.

Bu içeriği Bitcoin Ajandası'nda sizin için hazırladık. Platformumuzda sizin için kripto para okuryazarlığını daha iyi noktaya getirmek, ilk defa kripto para yatırımı ya da madenciliğine yapacak kişilerin temel bilgi seviyesine ulaşmasını sağlamak amacıyla Türkçe içerikleri üretiyor, Türkçe'ye çevirilerini hazırlayarak yayınlıyoruz. Bizi Instagram'da @bitcoinajandasi profilimizden takip edebilirsiniz.

Binance Banner

Yorum Ekle