Bitcoin Ajandası

Dev Borsadan Kritik Karar! O 5 Altcoin Binance Listesinden Çıkarılacak!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Dev Borsadan Kritik Karar! O 5 Altcoin Binance Listesinden Çıkarılacak!

Dev Borsadan Kritik Karar! O 5 Altcoin Binance Listesinden Çıkarılacak!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
1717 0

Elde edilen bilgilere göre yetkililer, borsada işlem gören o 5 altcoini bir hafta içerisinde Binance listesinden çıkacak.

En büyük kripto para borsalarından biri olarak bilinen Binance, yapmış olduğu bir açıklamayla gündeme bomba gibi düştü. Özellikle de altcoin yatırımcılarını ilgilendiren bu açıklamada Binance, bünyesinde işlem gören 5 farklı altcoinin önümüz hafta itibariyle listeden çıkarılmış olacağını duyurdu.

Binance yetkilileri tarafından yapılan açıklamalara göre listeden çıkarılacak olan kripto para birimleri şunlar:

  • Bitcoin Diamond (BCD)
  • Monetha (MTH)
  • YOYOW (YOYO)
  • Cindicator (CND)
  • Nitro Network (NCASH)

Yapılan açıklamaya göre altcoinlerin liste dışı bırakılma işlemlerine 8 Mart 2022 Salı günü başlanacak. Söz konusu bu 5 altcoine yönelik bütün alım ve satım emirleri, ilgili işlem çiftlerinde al-sat işlemlerinin tamamlanmasının ardından sistem tarafından kaldırılmış olacak. Buna karşın para çekme işlemleri için son tarih 9 Haziran 2022 tarihine işaret ediliyor.

5 Altcoinin Binance Listesinden Çıkarılma Nedeni Merak Konusu!

5 Altcoinin Binance Listesinden Çıkarılma Nedeni Merak Konusu!
5 Altcoinin Binance Listesinden Çıkarılma Nedeni Merak Konusu!

Binance yetkilileri tarafından yapılan bu açıklamalarda tüm bu altcoin projelerinin borsadan çıkarılma karasına ilişkin bilgiler de verildi. Bu işlem için uzun bir sürece ihtiyaç duyulduğunu ifade eden yetkililer, ekibinin projesine olan bağlılığının, projenin gelişim düzeyinin, piyasadaki işlem hacminin, likiditesinin, gerçekleştirilen siber saldırılar karşısında ağın ne kadar güçlü durabildiğinin ve bu gibi konuların bu kararda etkili olduğunu ifade etti. Öte yandan yetkililer borsadan çıkarılacak olan bu 5 kripto paranın neden devre dışı kalacağına yönelik spesifik bir açıklamada bulunmadı.

Geçtiğimiz günlerde de benzer bir uygulama gerçekleştiren Binance, 6 kripto para birimini listesinden çıkarmıştı. Ayrıca bugün itibariyle Binance borsasında Convert & OTC Portalı’na 525 yeni işlem ve 21 yeni token kazandırıldı. 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir