Bitcoin Ajandası

Devasa Balinalar Bu 2 Meme Coin’den Stokluyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Devasa Balinalar Bu 2 Meme Coin’den Stokluyor!

Devasa Balinalar Bu 2 Meme Coin’den Stokluyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
9 0

13 Aralık verilerinden elde edilen bilgilere göre Shiba Inu (SHIB) ve Dogelon Mars (ELON) son 24 saat içerisinde balinaların etrafında toplandığı meme coin projeleri gördü. Gelin günün balina hareketlerine kısaca göz atalım.

Devasa balinalar bu 2 meme coinden stok yaparken en büyük 1.000 Ethereum cüzdanlarını takip eden on-chain analiz firmasından, SHIB dahil olmak üzere çoğu altcoin’in bir sonraki hedefinde boğa aşamasını beklerken konsolide olduğunu söyledi.  Balinalar ise potansiyel token’leri biriktirmek adına genellikle indirimli zaman dilimlerini tercih eder.

Devasa Balinalar Bu 2 Meme Coin’e Yöneldi!

Devasa Balinalar Bu 2 Meme Coin’e Yöneldi!
Devasa Balinalar Bu 2 Meme Coin’e Yöneldi!

WhaleStats verilerinden elde edilen verilere göre son 24 saat içinde en çok satın alımı gerçekleşen token’ler arasında meme coin ve metaverse projelerinin baskınlığı söz konusu oldu. Veriler Shiba Inu (SHIB), The Sandbox (SAND) ve Dogelon Mars’a (ELON) gün içi talep artışını belirledi. Bu orana göre 7 ve 30 günlük zaman dilimlerinden Gala (GALA), Decentraland (MANA) The Sandbox’ı (SAND) su üstüne çıkış gerçekleştirdi. Balinaların en fazla stok yaptığı meme coin projeleri ise Shiba Inu (SHIB) ve Dogelon Mars (ELON).

Bazı analistlerde ise meme coin çılgınlığından yeni zirvelerin 2022’ye kadar devam edebileceği söylendi. Elde edilen verilere göre SHIB bu yıl %58.291.247 artış kaydetti ve SHIB’in benimsenmesi, aktardığımız bilgiler üzerine kripto para ödeme şirketi olan Flexa’nın desteğiyle devam ediyor. Artık ABD’li kullanıcılar hemen hemen 40.000 mağazada SHIB ile ödeme yapma fırsatı bulabilecek.  

Desteklenen Traderlerin Büyüyen Listesi

Desteklenen traderler içerisinde büyüme aşamasına giren ve listesi GameStop, Nordstrom, Lowe’s, Petco, Bed Bath & Beyond, Ulta Beauty ve diğerlerini içermektedir.

Shiba 13 Aralık tarihinde ise çoğu büyük altcoin %1 ya da %2’lik düşüşler yaşarken %2 dolaylarında yeşil tarafta kalabilen nadir token’ler arasında kalındı. Bugün akşam saatlerinde ise 0.0000347 dolardan işlem görüyor.

Shıba Inu hakkında daha detaylı bilgiye sahip olmanız için https://bitcoinajandasi.com/shiba-inu-shib-nedir/ yazımızdan faydalanabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir