Bitcoin Ajandası

DOGE ve SHIB Çakıldı! Bu 4 Meme Coin ise Ay’a Çıkıyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. DOGE ve SHIB Çakıldı! Bu 4 Meme Coin ise Ay’a Çıkıyor!

DOGE ve SHIB Çakıldı! Bu 4 Meme Coin ise Ay’a Çıkıyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Dogecoin (DOGE) ve Shiba Inu (SHIB)’dan bazı esinlenme sonucunda oluşturulmuş bazı meme coin’ler, geçmiş dönemde gün boyunca kazançlar sağladı. Bu durumun tam tersi olarak DOGE ve SHIB çakıldı!

Dün de yükselişe geçen Prince Floki V2 (PRINCEFLOKI), performanslarına ara vermeden devam ediyormuş gibi görünüyor. Bugün 383.72’lik bir artış yaşayan ve aynı dönemde DOGE’da da %1,2, SHIB ise %8.3 düşüş yaşadı. Adını Tesla CEO’su Elon Musk’ın evcil köpeği olan Floki’den alan Prince Floki Inu, kendisini Binance Smart Chain’de (BSC) Dogecoin ödüllü bir rebase token olarak da göstermeyi başarmıştır. DOGE ve SHIB çakıldı ancak salı günü erken saatlerde tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,000000001441 dolara ulaşan kripto para, Twitter’da CoinMarketCap’te kazananlar listesinin başında olduğunu yine belirtti.

DOGE ve SHIB Çakıldı!

DOGE ve SHIB Çakıldı!
DOGE ve SHIB Çakıldı!

Diğer bir yandan da GenshinShibInu (GSHIB), %535.7 oranında yükseliş gösterirken  “Genshin Impact” oyunundan ilham alan GenshinShibInu, sahiplerini Shiba Inu tokenı ile ödüllendirme ile bir yapay zeka (AI) rebase ve ödül tokenı olduğunu söylüyor. Token salı günü tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,3783 dolara kadar ulaşarak bunun dışında bulunan Luni (LUNI), %62.8’lik bir yükseliş görerek dikkatleri üzerine topladı. Luni kendisini, Terra ağında piyasaya sürmesinin sonrasında NFT ve P2E oyunları ile entegrasyon gibi gerçek kullanım durumlarına sahip olacak bir “meme/utility tokenı” olarak tanımladı ve Coin, CoinMarketCap ve CoinGecko’da listelendiğini de ayrıca Twitter üzerinden duyurdu.

Tüm Zamanların En Yüksek Seviyesi

Son aşamada bir de web sitesinde DeFi hizmetlerini bir araya getirdiğini ve kullanıcılara token takasları için en iyi fiyatları otomatik olarak devreye geçirerek bulduğunu söyleyen Dogeswap (DOGES) %97,14 oranında yükseliş gösterdi. Token, Nisan ayı içerisinde ulaştığı tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 931,96 dolardan yüzde 92,5 düştü.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir