Bitcoin Ajandası

DOGE Yatırımcılarının Dikkatine! Dogecoin’de Düşüş Bekleniyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. DOGE Yatırımcılarının Dikkatine! Dogecoin’de Düşüş Bekleniyor!

DOGE Yatırımcılarının Dikkatine! Dogecoin’de Düşüş Bekleniyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
37 0

FXStreet uzmanlarından Ekta Mourya DOGE yatırımcılarını yakından ilgilendiren bazı analizlerinden bahsetti. Mourya, DOGE sahibi olan cüzdanlara bir darbe vurulduğundan popüler meme coinin fiyatında çöküş beklediğini belirtti. Meme coin fiyatı ağ etkinliklerinin düşmesine ve yatırımcıların talebine bağlı olarak değer kaybedebilir. DOGE sahibi olan cüzdanların sayısında yüzde 14,5 düşüşle 3,89 milyona geri çekilme yaşandı. Bu durum Dogecoin’e olan talebin azaldığını gösterirken, uzman coinin devam eden döngüde 0,09 dolar seviyesine gerileyebileceğini öngörüyor.

DOGE Yatırımcılarını Nasıl Tehlike Bekliyor!

DOGE Yatırımcılarını Nasıl Tehlike Bekliyor!
DOGE Yatırımcılarını Nasıl Tehlike Bekliyor!

Dogecoin değerinin, ağdaki yatırımcı sayısına bağlı olarak düşüş gösterebileceği düşünülüyor. FX Street uzmanlarına göre popüler meme coin değer kaybına devam edebilir. Benimsenmenin azalması DOGE için kaybı tehlikesi olarak görülüyor. IntoTheBlock tarafından elde edilen verilere göre Dogecoin adreslerinde önemli ölçüde düşüş yaşandı. 4,55 milyon civarındaki adres yaklaşık yüzde 15 oranında düşüşle 3,9 milyona geriledi. Uzmanlara göre DOGE yatırımcılarının ilgisinin düşmesi, coinin değer kaybı yaşamasına neden oldu.

Meme coine destek verenler, toparlanma için mücadele eden Shiba Inu ve Dogecoin son derece güç bir durumla karşı karşıya olduğunu düşünüyor. Uzmanlar devam eden fiyat döngüsünde meme coinlerin daha çok değer kaybedeceğini ifade ediyor. DOGE dışında onun katili olarak tanınan Shiba Inu’nun da çift haneli değer kaybı yaşadığından bahseden uzmanlar, piyasa değeri sıralamasında 13’üncü olan meme coinin tüm zamanların en büyük rekorundan yüzde 85 kayıp yaşadığını ve çok daha dipleri göreceğini belirtiyor.

Uzmanlar Görüşlerini Bildirdi!

Dogecoin fiyat değerlendirmesi yapan uzmanlar, daha çok düşüş seyrinden bahsetti. DOGE fiyatının mevcut durum için bir düşüş işareti olduğunu ifade eden FXStreet analistleri, eğilim çizgisinin test edilmeye devam edildiğini belirtti. Ayrıca DOGE yatırımcılarını da uyaran uzmanlar bir sonraki seviye olarak 0,09 dolar düzeyine işaret etti.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir