Bitcoin Ajandası

Piyasaları Heyecanlandıran Gelişme: Dogecoin Fiyatı Pik Yapabilir!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Piyasaları Heyecanlandıran Gelişme: Dogecoin Fiyatı Pik Yapabilir!

Piyasaları Heyecanlandıran Gelişme: Dogecoin Fiyatı Pik Yapabilir!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

DRC20’nin önemli bir ivme yakalamasının ardından DOGE ekosisteminde işlem hacmi de ciddi oranda büyüdü. Yaşana bu gelişmenin ardından popüler memecoin’in fiyat hareketi de dikkat çekerken, uzmanlara göre Dogecoin fiyatı pik yapabilir.

BRC20’nin ardından ciddi bir trend yakalayan DRC20, Dogecoin verileri için önemli bir zemin hazırladı. Bitcoin ve Litecoin’deki işlem sayısını önemli bir farkla geride bıraktı. Uzmanlara göre Son 10 gün içerisinde stabil bir fiyat hareketine sahip olan DOGE, BRC20 furyasından destek alarak kısa bir süre içerisine pik yapabilir.

BRC20 Dogecoin Fiyatını Nasıl Etkiler?

BRC20 Dogecoin Fiyatını Nasıl Etkiler?
BRC20 Dogecoin Fiyatını Nasıl Etkiler?

Güncel olarak 0,07 dolar seviyesinden işlem gören DOGE Coin, destek seviyesine yakın bir konumda seyrediyor. Memecoin furyasında yeteri kadar etkili olamayan varlık, DRC20 ile önemli bir fırsat elde edebilir. İşlem hacmi 650 bine ulaşan DOGE, henüz bu gelişmeyi fiyatına yansıtabilmiş değil. MEmecoin ve DRC20 trendinin sürmesi, DOGE’daki yükseliş yönündeki patlamanın sinyallerini verebilir.

Yaklaşık olarak 10 gündür akümüle sürecinde olan popüler memecoin, piyasadaki trendlerden güç bularak kısa bir süre içerisinde yükseliş ivmesi yakalayabilir. DOGE fiyatı için takip edilebilecek direnç seviyeleri sırasıyla 0,076, 0,086, 0,091, 0,095 ve 0,097 dolardır. Bu senaryolar göz önünde bulundurulurken yalnızca DOGE için değil, Bitcoin ve Ethereum’daki fiyat hareketleri, diğer piyasa haberleri de büyük önem taşıyor.  

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir