Bitcoin Ajandası

Dogecoin ve Shiba Inu Fiyatı Bu Seviyelere Ulaşabilir!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Dogecoin ve Shiba Inu Fiyatı Bu Seviyelere Ulaşabilir!

Dogecoin ve Shiba Inu Fiyatı Bu Seviyelere Ulaşabilir!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
6 0

Shiba Inu fiyatı boğaların sergilediği düşüş performansına misilleme yapmaması sebebiyle daha çok satış yapabilme fikrini netleştiriyor. Diğer yandan Dogecoin ise baskılara maruz kalırken uzmanlar DOGE’un ralli yapabileceği bir modelin söz konusu olduğunu söylüyor.

Shiba Inu Fiyatı Düşüş Eğilimine İşaret Ediyor

Shiba Inu fiyatındaki yükseliş eğiliminin eksikliği, kısa bir süre içerisinde gerçekleşmesi muhtemel bir düşüşe işaret ediyor. Ayıların önemli bir güç toplayamaması nedeniyle yaklaşık olarak bir haftadır yüzde 12 aralığında seyreden Shiba Inu fiyatı bu durumda sıkışık görünüyor. Ayrıca yeni bir satış gerçekleşmesinin öncesinde akıllı para konsolidasyonu olarak da değerlendirilebiliyor.

SHIB fiyatı Göreceli Düşüş Endeksini kullanarak daha çok düşüş eğilimi sergiliyor. 4 saatlik veriler, SHIB fiyatının yükselmesine rağmen grafikte yükseliş eğilimi gösteremediği için olumsuz olarak tersine dönüş sinyalleriyle dolu görünüyor. Ayılar kritik bir trend eşiğini zorluyor gibi göründüğü için RSI SHIB yatırımcılarını yukarı yönlü seyrin son bulacağı konusunda uyarıyor olabilir.

DOGE Fiyatında Yüzde 15’lik Ralli Söz Konusu                                            

Büyük ölçekli hareketsiz DOGE cüzdanlarının sayısı yılbaşından bu yana artış gösterdi. Bu durum bir yükseliş göstergesi olarak değerlendirilirken, hareketsiz kalan DOGE, dolaşımdaki arzdan etkin bir şekilde çekilerek azalmasını ve dolayısıyla fiyatın artmasını sağlayabilir. Büyük cüzdan yatırımcıları yılın başından bu yana DOGE biriktirip hareketsiz tutarak DOGE fiyatının yükselmesine aracılık etti. Mart 2022 döneminde en yüksek seviyeyi gören cüzdan sayısı 798 bin 890’a ulaştı fakat katılımcıların DOGE piyasasından ayrılmasıyla önemli bir düşüş yaşadı.

Dogecoin fiyatındaki son düşüşe rağmen uzmanlar fiyatın yükseliş göstereceğini düşünüyor. Eğer beklenen seviye gerçekleşirse yüzde 15’lik fiyat artışı sağlayabileceğini söylüyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir