Bitcoin Ajandası

Dogecoin Yaratıcısı Markus Benimsenmenin Artması için İki Öneri Sundu!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Dogecoin Yaratıcısı Markus Benimsenmenin Artması için İki Öneri Sundu!

Dogecoin Yaratıcısı Markus Benimsenmenin Artması için İki Öneri Sundu!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
11 0

Dogecoin yaratıcısı, Ethereum köprüsü ve NFT pazaryerleri için ödeme seçeneği olarak sunum yapılmasına ihtiyaç duyulduğunu söyledi ve yaşadığı pişmanlık üzerine açıklamalar yaptı.

Dogecoin yaratıcısı olarak bilinen isimlerden Billy Markus fenomen kripto paralar üzerinden adaptasyon sağlamak ve artıma işlemini gerçekleştirmek için Ethereum köprüsüne ve NFT Pazar yerlerine bir ödeme seçeneği dahil olması gerektiğini belirtti. Twitter’da Shibetoshi Nakamoto ismini kullanan Markus, şunları söyledi:

“Dogecoin’e yardımcı olacağına inandığım iki unsur: DOGE-ETH köprüsünün tamamlanması ve DOGE-ETH token’larının satın alımlarda kullanılmasına izin veren NFT platformları (örnek olarak Opensea). NFT’ler kriptoyla birlikte çok yüksek talep alıyor. Bunların olması durumunda Dogecoin’in kullanım alanı önemli derecede artacaktır.”

Dogecoin Yaratıcısı 2021 Senesinde Dogecoin Önemini Belirtti!

Dogecoin Yaratıcısı 2021 Senesinde Dogecoin Önemini Belirtti!
Dogecoin Yaratıcısı 2021 Senesinde Dogecoin Önemini Belirtti!

DOGE, bu seneye gündem olan en önemli kripto para birimi olabileceğini söyleyen Billy, sene başında 0.004 dolarlık fiyattan şu an güncel fiyatının 0.20 dolar değer üzerinden işlem gördüğünü belirtti. Hesaplamalarda 50 katlık bir yükseliş yaşanması seneye damga vurdu. Başta Elon Musk olmak üzere Mark Cuban gibi iş adamları da DOGE konusunda desteklerine devam ettiler.

Token için 0.68 dolarlık bir tarihi zirveye çıkarak gelişim gösterdiğini ve büyük bir pay sahibi olduklarını açıkladı. Dogecoin fan’ları özel olarak fiyatın 1 dolara ulaşacağı konusunda kendilerinden eminler…

Musk’ın DOGE Bitcoin’i Geçer Teorisi

Daha öncelere bakıldığında Elon Musk, Mayıs ayı içerisinde Dogecoin’in blok süresiyle boyutu hakkında işlemleri 10 kat hızlandırması ve işlem ücretlerini de 100 kat düşürmesi durumunda Bitcoin’i geçebileceğini iddia etmişti.

Başta Ethereum kurucusu olan Vitalik Buterin olmak üzere birçok uzman ise bu yoruma katılmadıklarını belirtmişlerdi.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir