Bitcoin Ajandası

Dogecoin Yatırımcılarına 2 Şirket Müjdesi!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Dogecoin Yatırımcılarına 2 Şirket Müjdesi!

Dogecoin Yatırımcılarına 2 Şirket Müjdesi!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
1612 0

The Lost Leaf, Burger King ve MrBeast Burger’ın ardından Dogecoin ile ödeme kabul etmekle ilgilendiklerini belirten gıda ile ilgili bir sonraki işletme olarak kayıtlara geçti.

Bir gıda şirketi daha Dogecoin’i kabul ederek işlem yapmaya başlayacak gibi duruyor. 2006 yılına da temelleri atan bir pub olan Phoenix, Arizona’da içerisinde bulunan Lost Leaf, “Artık ödemeler için DOGE Dogecoin’i kabul edeceğiz” diyor. Son gelişme, uğramayı çok istediğini söyleyen Dogecoin kurucu ortağı Shibetoshi Nakamoto tarafında oldukça olumlu geri cevap alındı. Dogecoin yatırımcılarına 2 şirket üzerinden dönüş yapabilir.

Dogecoin Yatırımcılarına Müjde!

Dogecoin Yatırımcılarına Müjde!
Dogecoin Yatırımcılarına Müjde!

McDonald tarafından red cevabın alınmasının ardından, Dogecoin yaratıcısından şirketlerin Dogecoin’i kabul etmesini isteyen hayranlara ipuçları vererek ekstra olarak şunları ekledi:

“Şirketlerin Dogecoin’i kabul etmesini istiyorsanız unutmayın: sakin olun! İnsanlar geri zekalıları dinlemezler, onlara bunun kendileri için neden faydalı olduğunu gösterin! Kazan-kazan senaryoları oluşturun. Topluluğun ne kadar ilgili ve havalı olduğunu gösterin, haklı veya kızgın davranmayın!”

Elon Musk ise McDonald’s DOGE alımına başlarsa televizyonda Happy Meal yemeye söz verdiğinde, şirket saygıyla red cevabını iletti. Ancak bu durumda Tesla CEO’sunun tweet’i Burger King’in resmi Twitter sayfasından da destek alarak toplama aşamasına girişti. İkincisi, Doge topluluğundan gelen sevgili kripto para birimine ilgiye göre yorumladığı şifreli bir mesajla geri cevap verdi.

Elon Musk’ın Mcdonald’s’a Yönelik Son Tweeti

Elon Musk’ın McDonald’s’a yönelik son tweet atımının ardından MrBeast Burger de benzer olarak Dogecoin’i kabul etmekle ilgileniyor gibi görünmüştü.  

Fast food şirketi şöyle tweet attı:

“@elonmusk, bunu retweetlerseniz Dogecoin’i kabul etmeye çalışırız.” Billy Markus, Elon Musk yerine MrBeast Burger’ın mesajını retweet etti ve DogeArmy’nin bunun yerine yoğun bir angajman alacak kadar güçlü olduğunu belirtti. Dogecoin kullanıcıları, MrBeast burgeri ve BurgerKing’in kabulünü çevreleyen en son gelişmeleri merakla takip ediyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir