Bitcoin Ajandası

DOT Yatırımcıları 3x Kazanacak! Analistler Uyardı, Beklenen Seviye Geliyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. DOT Yatırımcıları 3x Kazanacak! Analistler Uyardı, Beklenen Seviye Geliyor!

DOT Yatırımcıları 3x Kazanacak! Analistler Uyardı, Beklenen Seviye Geliyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

Kripto para piyasalarının ünlü analistlerinden Benjamin Cowen, altcoin Daily ile bir röportaj gerçekleştirdi. Bu esnada DOT yatırımcılarını sevindirecek bazı analizlerinden bahseden Cowen, totaldeki piyasa değeri 10 trilyon dolara ulaşması halinde DOT’un tüm zamanların en yüksek seviyesinden 3 kat daha değer kazanabileceğine dikkat çekti. Polkadot’un gerçekleştirebileceği bu rallinin, Cardano’nun daha önceki piyasa döngülerine benzeyebileceğini de ekledi.

DOT Yatırımcıları 3 Katı Kâr Sağlayacak

DOT Yatırımcıları 3 Katı Kâr Sağlayacak
DOT Yatırımcıları 3 Katı Kâr Sağlayacak

Söz konusu açıklamalarında Cowen, DOT’un şuanki yönünü tersine çevirmesi, daha büyük bir yükseliş trendi oluşturduğu varsayıldığında, DOT’un kolaylıkla birkaç yüz dolara ulaşabileceğini söyledi. Ayrıca 18 ay içerisinde piyasa değerinin 10 trilyon dolara ulaşması halinde şimdiye kadarki en yüksek seviyesinden 3 kat daha fazla değerlenebileceğine de dikkat çekti.

Daha önce Cardano’nun yerel tokeni ADA’nın bunu başardığını dile getiren popüler analist, 2018 yılında 1 doların biraz üzerine çıktığını, neredeyse 3 yıl sonrasında 3 dolara ulaştığını hatırlattı. Böylelikle tarihinin en yüksek seviyesinden 3 kat daha değerli hale geldiğini, başka bir boğa piyasası alınması durumunda bu düzeye ulaşmasının makul olabileceğinden bahsetti. Üstelik ciddi anlamda başka bir boğa piyasası dalgalanması olduğunda ve BTC’nin 100 bin dolara ulaşması durumunda söz konusu değerlendirmelerin DOT Coin’de de görülebileceğini anlattı.

Polkadot Nasıl Yükselir?

Cowen’a göre, Polkadot’un bu beklentileri karşılayabilmesi ve bu denli yükseliş gösterebilmesi için Bitcoin’in hız kazanması ve altı haneli işaretin üzerinde işlem gerçekleştirmesi gerekiyor. Ayrıca Cowen, Bitcoin’in 50 bin dolara ulaşması durumunda pek çok altcoinin yükseliş göstermeyeceğini düşünüyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir