Bitcoin Ajandası

Dreamcoin Türkiye’nin İlk Blokzinciri Film Projesi!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Dreamcoin Türkiye’nin İlk Blokzinciri Film Projesi!

Dreamcoin Türkiye’nin İlk Blokzinciri Film Projesi!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Film projesinin yaratıcı yapımcısı Emrah Güzelkokar’la konuşuldu ve Dreamcoin projesinin detayları hakkında bilgi alındı.

Güzelkokar, projeyi kısa bir biçimde şu sözlerle tanıttı:

“Dreamcoin sosyal kaygı bozukluğu yaşayan bir yazılımcının blockchain traderlığı yaparken başaramadığı her şeyle hesaplaşmasını anlatıyor. Eğlencesi de, draması da yüksek bir hikayenin temelinde kripto paraları sıkça göreceğimiz, kripto paralara dair bilgisi olmayanların da fikir sahibi olacağı bir proje. Fakat bir belgesel değil.”

Dreamcoin İlk Blokzinciri Projesi

Dreamcoin İlk Blokzinciri Projesi
Dreamcoin İlk Blokzinciri Projesi

Emrah Güzelkokar, projenin güncel bir konuyu işlemesinden ötürü önemli olduğunu belirterek, “Bir film projesi dolayısıyla güncel bir konuyu ve milyonları peşinden sürükleyen bir sistemi ilk kez konunun ana temelinde tuttuğu için çok önemli olduğunu düşünüyorum. Blockchain her geçen gün gelişen ve birçok ihtiyaca cevap veren inanılmaz bir teknoloji. Şu an için kripto paralar teknolojinin sadece görünen yüzü ama çok önemli bir devrim olduğunu düşünüyorum” ifadelerini kullandı.

Güzelkokar, NFT’lerin bambaşka bir ekonomi yaratacağını söyledi:

“Şu an için yeterince anlaşılmamış olsa da sanatseverler ve üretenler için büyük bir yenilik. Yakın zamanda bambaşka bir ekonomi ve kaçınılmaz bir sektör yaratacaktır ki şu an bile inanılmaz şeyler oluyor.”

Film Çekimlerine Kasım Ayında Başlanacak

Bu sırada bir de film çekimleri içerisinde Kasım ayının ortalarında başlayacağını duyurdu ve Güzelkokar, herkesin projeyle alakalı gelişmeleri instagram hesabından takip edebileceğini belirtti.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir