Bitcoin Ajandası

Dünyaca ünlü isimlere yönelik yapılan güzel bir hareket gerçekleştirildi ve tanıdık birçok isimler için NFT koleksiyonunda ölümsüzleştirildi.
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Dünyaca Ünlü İsimler NFT Koleksiyonunda Ölümsüzleştirildi!

Dünyaca Ünlü İsimler NFT Koleksiyonunda Ölümsüzleştirildi!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
13 0

David Bowie, Sir Mick Jagger, Beyonce, Madonna, Britney Spears ve daha bu kişiler gibi ünlü birçok isimlerin yer aldığı özel eserlerin hepsi Terra Virtua’da NFT koleksiyonda ölümsüzleştirildi.

Terra Virtua platformu üzerinde geçmişte ve şimdiki yüzlerde öncelerinde görülmeyen resimlerle oluşan NFT’ler sanatçı LA Migioto ile beraber oluşturuldu.

“L.A. Migiotto’nun Pop ikonlarının #NFT’leri bu akşam saat 17:00’de (BST) Terra Virtua pazarına geliyor- manşetlere çıkıyor!”

NFT Koleksiyonunda Ölümsüzleştirildi!

NFT Koleksiyonunda Ölümsüzleştirildi!
NFT Koleksiyonunda Ölümsüzleştirildi!

Iggy Pop, Amy Winehouse, Mariah Carey, Sir Elton John ve Jay-Z’nin resimlerinden hepsi toplanarak özel olarak elde edilen bir koleksiyona dahil edildi.

Bu durumla ilgili yapılan açıklamalarda “bir izleyici olarak toplumun bu figürlerle olan ilişkisini” keşfetmek adına oluşturulduğunu açıkladı.

Terra Virtua Pazarı

Efsane isim Bowie’nin görüntüsü “Ziggy Stardust’a övgüler veren NASA keşifleri sonucunda oluşan görüntülerden de daha fazla yararlanıyor”.

Koleksiyon için tamamı adına önceki gün (02.09.21) saat 17.00’de Terra Virtua pazarında satışa sunulmaya başlandı.

Terra Virtua CEO’su Gary Bracey konuyla ilgili şunları söyledi;

“Bu bizim için inanılmaz derecede heyecan verici bir ortaklık. Terra Virtua’nın dijital koleksiyonlarının genişliğini ve kalitesini sergilemek için bize geçmiş ve şimdiki ikonlardan oluşan bu resim koleksiyonunun LA Migiotto tarafından nasıl hayata geçirildiğini görmek büyüleyici ve gelecekte bu ortaklığı geliştirmeyi dört gözle bekliyoruz.”

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir