Bitcoin Ajandası

Dünyaca Ünlü O İsim NFT Pazarı Oluşturmak için Çalışmalara Başladı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Dünyaca Ünlü O İsim NFT Pazarı Oluşturmak için Çalışmalara Başladı!

Dünyaca Ünlü O İsim NFT Pazarı Oluşturmak için Çalışmalara Başladı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
5 0

Alibaba Cloud, dün sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklamada bulundu. Açıklamasında yeni projesinden bahseden şirket yetkilileri, hizmetin uyumluluk problemlerine değinmeden önce son derece güvenilir ve hızlı bir şekilde NFT pazarı oluşturulması üzerine yeni bir hizmet başlatıldığını duyurdu.

NFT Pazarı Projesi Twitter’dan Açıklandı

NFT Pazarı Projesi Twitter’dan Açıklandı
NFT Pazarı Projesi Twitter’dan Açıklandı

Söz konusu açıklamalarını Twitter hesabı üzerinden bir tweetle yapan şirket yetkilileri, bugün itibariyle gönderiyi kaldırmış gibi görünüyor.

Şirketin açıklamasında adı geçen NFT çözümü, CDN hizmeti içermesiyle bilinir. CDN ise; cep telefonundan mesaj gönderme, web barındırma ve Alibaba Cloud’un dünya genelindeki hizmet düğümleri vasıtasıyla veri dağıtılmasını sağlayan küresel bir dağıtım ağı olarak ifade edilir.

Açıklamada Detay Verilmedi

Alibaba Cloud Twitter açıklamasında Non-Fongible Token pazar yerleri adına blok zincirinin kripto para birimlerini destekleyip desteklemeyeceği konusunda herhangi bir bilgi vermedi. Aynı zamanda Pazar yeri için hangi blok zincirinin tercih edileceği konusunda da detaya yer verilmedi.

Alibaba Cloud tarafından sunulan CDN hizmeti, anakara Çin’de yer alan düğümlerin en az yüzde 80’ine sahip olmasıyla biliniyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir