Bitcoin Ajandası

Düzenleyici Baskılarına Karşı Coinbase Global’den Yeni Hamle!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Düzenleyici Baskılarına Karşı Coinbase Global’den Yeni Hamle!

Düzenleyici Baskılarına Karşı Coinbase Global’den Yeni Hamle!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Coinbase Global, düzenleyicilerin baskılarından sonra Singapur’a ağırlık vererek buradaki hizmetlerini artırmaya karar verdi.

Son zamanlarda artış gösteren düzenleyicilerin baskıları Coinbase’in çalışma sistemlerini ciddi ölçüde etkilemiş durumda. Regülatörlerin yol açtığı sorunlara çözüm arayışında olan dünyaca ünlü kripto borsasından son hamle, Singapur’daki hizmetleri artırmak oldu. Bununla beraber borsa yetkililerinden konuyla alakalı çeşitli yorumlar geldi. Regülatörlerle başı dertte olan Coinbase’in bundan sonra hangi kararları alacağı ve ne gibi hamlelerde bulunacağı da merak konusu oldu.

Coinbase Global Yetkililerinden Açıklama  

Coinbase Global Yetkililerinden Açıklama
Coinbase Global Yetkililerinden Açıklama

Coinbase Singapur direktörü Hassan Ahmed konuyla alakalı açıklamada bulunarak borsanın son dönemlerdeki durumundan bahsetti. Açıklamalarında Ahmed, buradaki mesajın ABD olsun ya da olmasın dünyanın bir şekilde hareket ettiği ve küresel bir şirket olarak global anlamda genişlemeye devam etme konusunda kararlı olduklarını belirtti.

Singapur Halkı ve Yatırımcılar Gelişmeleri Takip Ediyor

Ağırlıklı olarak ABD’deki düzenleyicilerin baskıları sebebiyle çeşitli hamlelerde bulunan Coinbase, kripto para gündeminde kendisine yer bulmaya devam ediyor. Borsa çalışanlarının da pek çok farklı söylemlerde bulunması, sosyal medyanın en çok konuşulan konuları arasında yer aldı. Coinbase yatırımcıları ile Singapur halkı ise borsada yaşanan tüm bu gelişmeleri yakından izliyor.

Dünyanın en büyük ve en önemli kripto para borsalarından biri olan Coinbase’de yaşanacak gelişmelerse merak konusu oldu.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir