Bitcoin Ajandası

Ekonomistten Bitcoin ve Altcoin için 2022 Tahminleri
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ekonomistten Bitcoin ve Altcoin için 2022 Tahminleri

Ekonomistten Bitcoin ve Altcoin için 2022 Tahminleri

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
11 0

Trader ve ekonomist Alex Kruger, tatil sezonuna doğru piyasa değerine göre yorum yaptı. Bitcoin ve altcoin için en büyük iki kripto para birimi adına bir ralli öngörürken Bitcoin ve altcoin için 2022 yorumlarına açıklık getirmeye devam etti.

Kruger, 104.800 Twitter takipçisine, kaldıracı olmayan traderlar tarafından yönlendirilen bir rallinin yıl sonuna kadar devam edebileceğini söyledi. Ekonomistin analizlerine göre, BTC 55.000 doların üzerine çıkış yaparken ETH tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşım sağlayabilir. Kruger:

“Bence ihtimaller yüksek, yıl sonuna kadar spot odaklı bir Noel Baba rallisi yaşıyoruz. BTC 50.000 doların üstüne çıktı, çok çılgın bir şey değil, ETH tüm zamanların en yüksek seviyelerine. Satanlar bundan nefret edecek” diyor.

Bitcoin ve Altcoin için 2022 Tahminleri

Bitcoin ve Altcoin için 2022 Tahminleri
Bitcoin ve Altcoin için 2022 Tahminleri

Bitcoin, bugün sabah saatlerinde 49.292 dolardan işlem görüyordu. Ethereum da sabah saatlerinde 4.064 dolardan işlem görüyor ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 4.878 dolardan yaklaşık %17 düşüş gördü. Kruger, 50.000 dolar ortasındaki değerle BTC fiyatının altında meydana gelen bir hava cebinin varlığından dolayı Bitcoin’in 55.000 doların üzerine çıktığını gördüğünü söylüyor:

“Orada bir hava cebi olduğu için BTC’nin 50.000 doların üzerinde olduğunu düşünmek mümkün.”

Piyasayı 2021 yılıyla kıyaslamak için https://bitcoinajandasi.com/kripto-para-piyasasinin-gelisimi-ve-guncel-yapisi/ yazımızdan faydalanabilirsiniz.

Federal Rezerv’in 2022 Faiz Oranları

Kruger diğer bir yandan, Federal Rezerv’in 2022 yılından itibaren faiz oranlarını artırma ve varlık alımlarını azaltma kararının boğa döngüsünü sona erdirmemesine işlemlerine rağmen, yukarı yönlü yörüngelerin daha önceki işlemden yüksek oranla düzeltme ile işaretleneceğini söyledi.

“Fed şahinleşti ve varlık satın alma programı aşamalı olarak kaldırılacak, bu yüzden yükseliş beklentilerinin fazla iddialı olmasına izin vermemek iyi bir fikir.”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir