Bitcoin Ajandası

Elon Musk Bitcoin Fiyatının 69.000 Dolara Ulaşacağını Düşünüyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Elon Musk Bitcoin Fiyatının 69.000 Dolara Ulaşacağını Düşünüyor!

Elon Musk Bitcoin Fiyatının 69.000 Dolara Ulaşacağını Düşünüyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Bitcoin fiyatının güncel oranının bu sabah saatlerinde 65.200 dolar değerinde görülmektedir. Elon Musk Bitcoin için fiyata yönelik sabah erken saatlerde attığı tweet üzerinden görselde Bitcoin 69.000 dolar, Ethereum (ETH) ise 4200 dolar civarında yorumunu dile getirdi.

Elon Musk Bitcoin ile ilgili attığı tweet’te birbirine sarılarak kripto paralar konusunda fiyatı izleyen bir çifti anlatan meme yayınlamasını sağladı. Çift, yatak üzerinde uzanırken BTC ve ETH fiyatlarına bakmaktadır. Dün boğalar üzerinden biraz güç kaybetmeden öncesinde de Bitcoin’i 67.000 doların biraz üzerine taşımayı başardı.

Elon Musk Bitcoin Fiyatı Yorumunu Geciktirmedi!

Elon Musk Bitcoin Fiyatı Yorumunu Geciktirmedi!
Elon Musk Bitcoin Fiyatı Yorumunu Geciktirmedi!

Diğer yandan bazı tanınan kripto para fenomenleri için Musk, internet üzerinde oluşan potansiyelleri karıştırabilecek. 69.420 dolar fiyat tahmini de yapamamıştı. Bunun üzerine 420 sayısı, Musk’ın Tesla’yı hisse başına 420 dolardan özel olarak almakla ilgili tweet atmasının ardından (ve bunu yaptığı için ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu tarafından dava edildikten sonra) artık Tesla ile ilişkilendirilmeye başlanmıştı.

Elon Musk:

“Tesla’yı 420 dolara özel almayı düşünüyorum. Finansman güvence altına alındı.”

Pomp

“69.420 dolarlık bitcoin fiyatı interneti bozacak.”

Bu nedenle de Pomp gibi bazı fenomenler, 69.420 dolar seviyesinde Musk’ın tahminlerine göre şakayla karışık yaptığı interneti karıştırabileceğini ifade etti.

Bilinenlerin üzerine 69 sayısı, Musk için özel bir önem daha arz ediyor:

“69 gün sonra 4/20 tekrar haha”

Ethereum Fiyatı

Elon Musk tarafından yapılan paylaşım meme’de Ethereum 4200 dolardan işlem görmekteydi. ETH, yazısının da yazıldığı an da 4195 dolardan işlem görme aşamasında kripto para biriminin ATH’si ise 4356 dolar seyrinde gözüküyor. En büyük altcoin tüm zamanların en yüksek seviyesinden %3.8 oranında uzakta.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir