Elon Musk Bitcoin ile Kira Ödeyecek!

Elon Musk Bitcoin ile Kira Ödeyecek!

Haberler
Nisan 8, 2021 tarafından Esra Yılmaz
53
Caruso, Los Angeles merkezli bir emlak şirketidir. Caruso Gemini ile birlikte Bitcon’i konut ve ticari mülklerinde kabul edebilmek için ortaklık kurdu. Ayrıca enflasyona karşı bir koruma sağlayabilmek adına hazine rezervlerinin %1’lik kısmını en büyük kripto para birimine yatırdı.
Elon Musk Bitcoin ile Kira Ödeyecek!
Elon Musk Bitcoin ile Kira Ödeyecek!
Elon Musk Bitcoin ile Kira Ödeyecek!

Caruso kiracıları bulunan bir şirket. Elon Musk’da onlardan biri olacak. Gelen son bilgilere göre Elon Musk’ın Caruso’nun kiracı listesinde bulunduğu söylendi. Bilindiği üzere Elon Musk Tesla araç markasının sahibi. Ayrıca e-araba üreticisi ve arabalarını Glendale’de bulunan ünlü alışveriş ve eğlence merkezi olan Brand’de Americana’da satıyordu.

Rick Carus, ismi belli olmayan şirketin hem kurucusu hem de emlak geliştiricisidir. Rick yaptığı son açıklamada henüz alışılmışın dışında ilerleyen girişimci Elon Musk ile henüz toplantı yapmadıklarını ancak toplantı yapılmasa bile Elon Musk’ın kripto para dünyasında kira parası ödeyen ilk kiracı olabileceğini de vurguladı.

Tesla’nın sahibi olan Elon Musk Tesla markası üzerinden daha önce Bitcoin’e 1,5 milyar dolarlık bir yatırım yapmıştı. Yatırım yaptığını açıkladıktan sonra ise Bitcoin üzerinden satın alımların ödemelerini kabul etmeye başlamıştı.

Kripto Para ve Bitcoin Geleceğin Başrolü Olacak!

Caruso verdiği son röportajda kripto paranın ve Bitcon’in gelecekte çok büyük ve önemli bir rolünün olacağını söyledi. İlerleyen  yılların kendisini çok heyecanlandırdığını söylerken önümüzdeki ilk 10 yılı da heyecanla beklediklerini sözlerine ekledi.

Bu içeriği Bitcoin Ajandası'nda sizin için hazırladık. Platformumuzda sizin için kripto para okuryazarlığını daha iyi noktaya getirmek, ilk defa kripto para yatırımı ya da madenciliğine yapacak kişilerin temel bilgi seviyesine ulaşmasını sağlamak amacıyla Türkçe içerikleri üretiyor, Türkçe'ye çevirilerini hazırlayarak yayınlıyoruz. Bizi Instagram'da @bitcoinajandasi profilimizden takip edebilirsiniz.

Binance Banner

Yorum Ekle