Bitcoin Ajandası

Elon Musk, Bitcoin Maksimalistlerine Alaycı Tavırlar Sergiledi!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Elon Musk, Bitcoin Maksimalistlerine Alaycı Tavırlar Sergiledi!

Elon Musk, Bitcoin Maksimalistlerine Alaycı Tavırlar Sergiledi!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Tesla CEO’su Elon Musk, Twitter’da şüpheli mizah anlayışında dikkatleri bir kez daha ortaya koyarak alaycı tavırlar sergileyerek maksimalistlerine yöneldi.

Dünyaca ünlü Elon Musk, son günlerde Bitcoin’le ilgili attığı tweetlerle gündemde kalarak dikkatleri üzerine çekmişti. Son günlerde sessizleşen Elon Musk bu sefer maksimalistlerine yönelik sergilediği alaycı tavırlar sergileyerek gündemde kaldı.

Elon Musk Bitcoin Maksimalistlerine Alayci Tavirlar Sergiledi1

Musk, Alaycı Tavırlar ile Maksimalistlere Yüklendi!

Tesla CEO’su, bir ampülü takabilme işlemini gerçekleştirebilmek için Bitcoin maksimalistlerine ihtiyaç olduğunu soran aşağılayıcı bir şakayla tweet atarafk gündeme tekrar geri dönüş yaptı. Musk bu yorumun yanında Twitter CEO’su Jack Dorsey ve Ark’tan Cathie Wood’un ev sahipliği yapacak olan “The B Word” CCI girişimi hakkında konuşma yaparak “B word”un aslında “bicurious” anlamını taşıdığını söyleyerek bu duruma karşılık Dorsey, etkinlikte Musk’ın “tüm meraklarını” paylaşabileceğini söyledi.

Gündeme göre son olan olaylara göre, pek çok kişi Musk’ı tatsız ve çocukça şakalar nedeniyle bifobik ve homofobik olmakla suçlayarak kötü eleştirilerde bulundu.

Musk Piyasayı Manipüle Edemedi

İşin tuhaf yanı ise Bitcoin fiyatı Musk’ın son tweettlerinde yaşanan hareketliğe rağmen sabit kalmaya devam ediyor. Yazının işleme alındığı sıralarda en iyi kripto para birimleri Bitstamp borsalarında 35.517 dolardan işlem görmeye devam etmekteydi. Kaprisli olarak bilinen girişimci, Tesla’nın artık kripto para birimini kabul etmeyeceğini açıklamasıyla ve bu nedenle Bitcoin’in düşüşünden sorumlu tutularak tepkiler almıştı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir