Bitcoin Ajandası

Elon Musk ve Melanie Trump’ın Bitcoin Açıklamaları Şaşırttı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Elon Musk ve Melanie Trump’ın Bitcoin Açıklamaları Şaşırttı!

Elon Musk ve Melanie Trump’ın Bitcoin Açıklamaları Şaşırttı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
11 0

Elon Musk ve Melanie Trump, Bitcoin’in genesis bloğu çıkarmasının 13. yıl dönümü dolayısıyla sosyal medya üzerinden paylaşımlar yaparak açıklamalarda bulundu.

Elon Musk ve Melanie Trump Bitcoin Görüşleri

Elon Musk ve Melanie Trump Bitcoin Görüşleri
Elon Musk ve Melanie Trump Bitcoin Görüşleri

Elon Musk ve Melanie Trump Bitcoin konusunda sosyal medya adresleri üzerinden yaptıkları açıklamalarla dikkatleri üzerlerine çekti.

Tesla CEO’su Elon Musk, eski Twitter CEO’su Jack Dorsey’in dünyanın ilk blockchain başlangıcını belirleme özelliği taşıyan kodun bulunduğu tweet gönderisini yanıtlayarak Bitcoin genesis bloğunun 13. yıl dönümüyle ilgili yorumda bulundu.

Musk, bunun 1988 mart ayında piyasaya çıkan popüler bir rol yapma video oyunu “Ultima V: Warriors of Destiny”deki hexing’i hatırlattığını söyledi.

2016 ağustos ayında Musk, Ultima V’nin en sevdiği çocukluk oyunu olduğunu açıklayan bir tweet paylaşmıştı. Bazı oyuncular, PC oyunları için hileleri aktif hale getirmek için genellikle temel ikili verileri işlemeye yarayan program olan hex düzenleyici kullanır.

Melanie Trump’un Bitcoin Tweeti

Eski ABD Başkanı’nın eşi Melania Trump, attığı tweetle Bitcoin genesis bloğunun 13. yıl dönümünü kutladığını bildirdi. London Times Gazetesi manşetinden oluşan ilk bloğun ham hex versiyonunu da tweeti içine ekledi.

Melania Trump, tweetinde dünyanın en büyük kripto para biriminin piyasa değerinin 1 trilyon doları geçtiğini belirtiyor. Geçen ay, Melania Trump, Marc-Antoine Coulon ile iş birliği yaparak “Melania’s Vision” NFT’sini duyurmuş ve NFT ortamına dahil olmuştu.

Eski ABD Başkanı Trump, geçen yaz Fox News ile yaptığı röportajda, kripto para birimlerine dair sert düzenlemeler yapılması çağrısında bulunmuş ve Bitcoin’i aldatmaca olarak ifade etmişti.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir