Bitcoin Ajandası

Elon Musk’ın Binance CEO’suna Sorusuna Borsadan Cevap Geldi!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Elon Musk’ın Binance CEO’suna Sorusuna Borsadan Cevap Geldi!

Elon Musk’ın Binance CEO’suna Sorusuna Borsadan Cevap Geldi!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Musk, Twitter’dan Binance CEO’su Zhao’yu etiketleyerek ilettiği mesaj içerisinde, “Doge müşterilerinizle ilgili neler oluyor? Durum şaibeli görünüyor.” ifadelerini kullandı.

Binance, 11 Kasım tarihinde DOGE çekim işlemlerini askıya alarak karara gerekçe olarak Dogecoin’in çekim mekanizmasında bir problem tespit edildiğini belirtmişti. “Bu sorun çözülene kadar DOGE ağından yapılan çekim işlemlerini geçici olarak askıya almış bulunuyoruz. Binance, sorunu çözmek için DOGE proje ekibiyle de iletişim halindedir.” denilmişti.

Ayrıca açıklama içerisinde DOGE ağ üzerinde çekim işlemlerinin durum düzeltilene kadar kapalı kalacağı da kaydetmişti. Sorun üzerine sağlanan çözülme ile ay sonuna kadar sürebileceği de bildirilmişti.

Binance CEO’suna Sorusuna Borsadan Cevap Geldi!

Binance CEO’suna Sorusuna Borsadan Cevap Geldi!
Binance CEO’suna Sorusuna Borsadan Cevap Geldi!

Sonrasında ise 12 günlük sürenin sonrasında Dogecoin ağı üzerinden işlemleri Binance’te hala askıda bulundurdu. Bu süre içerisinde ise birçok kullanıcı Binance’ten DOGE’larını çekememelerinden dolayı yakınlıktan dolayı bazı kullanıcılar ise DOGE bakiyelerinden tamamen bloke edildiğini bildirdi.

Binance’ten Musk’ın Sorusu Üzerine Açıklama

Musk’ın sorusu üzerine Binance’in resmi Twitter üzerinden bir açıklama yayımlandı. Açıklama kapsamında ise yaşanan problemin temel nedeninin son Dogecoin güncellemesi sırasında eski işlemler olduğu belirtildi. Ayrıca 1674 kullanıcıya tekrardan gönderilmesi üzerine de yol açan teknik bir sorun olduğu da ifade edildi.

Devamında, “DOGE için farklı bir teknik cüzdan kurulumumuz olması nedeniyle bu sorun Binance’te meydana geldi. Olay meydana geldiğinden bu yana DOGE Network’ten destek alıyoruz fakat cüzdanı tamamen yeniden oluşturmamız gerekiyor. Bu da bir hafta kadar sürebileceğini umduğumuz bir gecikmeye neden oluyor.” denildi.

Yapılan açıklama üzerine de daha sonra Binance’in Twitter hesabı üzerinden “Hayır, şaibeli bir durum yok. Sadece can sıkıcı ve düzeltmek için üzerinde çalışıyoruz. Ayrıntılar burada.” ifadeleriyle Elon Musk’a cevap iletildi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir