Bitcoin Ajandası

Elon Musk’ın Bitcoin Yorumları Dikkat Çekti: Başaracak!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Elon Musk’ın Bitcoin Yorumları Dikkat Çekti: Başaracak!

Elon Musk’ın Bitcoin Yorumları Dikkat Çekti: Başaracak!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

Hafta sonu Twitter’da bir spaces konuşmasına katılan dünyaca ünlü iş insanı Elon Musk, Twitter’ın satın alım aşamasında FTX’in eski CEO’su Sam Bankman-Fried’in kendisine 3 milyar dolar önerdiğini belirtti. Fakat yarım saatlik konuşma neticesinde eski CEO’nun böyle bir parası olmadığını anladığını söyleyen Musk, dikkat çeken Bitcoin yorumlarında bulundu.

Musk’ın Twitter’daki Bitcoin Yorumları Dikkat Çekti

Musk’ın Twitter’daki Bitcoin Yorumları Dikkat Çekti
Musk’ın Twitter’daki Bitcoin Yorumları Dikkat Çekti

Twitter’daki spaces konuşmasında, takipçilerinden birisi Elon Musk’a önemli bir soru yöneltti. Geçtiğimiz yıl Bitcoin’in 69 bin dolar, şimdilerdeyse 16 bin dolar seviyesinde olduğunu anımsatan takipçisi, önümüzdeki yıl bu zamanlardaysa Bitcoin fiyatının hangi seviyede olacağını sordu. Bu soruya kısa ve öz cevap veren Twitter’ın yeni sahibi, Bitcoin’in başaracağını, fakat zor bir kış geçireceğini söyledi.

Ethereum, Bitcoin ve Dogecoin’e Vurgu Yaptı

Söz konusu olan bu spaces yayınında SBF hakkında son derece sert ve aşağılayıcı sözler sarf eden Elon Musk, kripto para birimleri hakkında da önemli açıklamalarda bulundu. Dünyanın en zengin iş insanı olarak nitelendirilen Musk, Bitcoin, Ethereum ya da Dogecoin’den en az birini tutmanın iyi olacağını vurguladı. Üstelik soğuk cüzdanların ne denli önemli olduğunun da bu günlerde anlaşıldığını dile getirdi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir