Bitcoin Ajandası

Elon Musk’ın Paylaşımı O Memecoin Fiyatını Uçurdu!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kripto Para
  4. »
  5. Elon Musk’ın Paylaşımı O Memecoin Fiyatını Uçurdu!

Elon Musk’ın Paylaşımı O Memecoin Fiyatını Uçurdu!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
6 0

Elon Musk’ın  Twitter üzeriden yapmış olduğu bir paylaşım memecoin fiyatının yüzde 10 binlik artış göstermesini sağladı.

Kripto para endüstrisi, ayı ve boğa döngüsünden sıyrılarak yeni bir boyuta dönüştü. Bu durumda, piyasaya sürülen kripto paraların sosyal faaliyetleri ve ünlüler tarafından sağlanan destekler kritik bir önem kazanmaya başladı. PEPE Coin de 10 milyar dolarlık işlem hacmi ve büyük bit topluluk kazanmayı başardı.

Musk’ın Paylaşımı O Memecoin Fiyatını Etkiledi

Musk’ın Paylaşımı O Memecoin Fiyatını Etkiledi
Musk’ın Paylaşımı O Memecoin Fiyatını Etkiledi

Diğer yandan son zamanlarda Elon Musk destekli yükselişlerin yaşanması da dikkatleri üzerine çekti. Kripto varlıklara yakınlığıyla bilinen Musk, Twitter üzerinden paylaşımda bulunarak Lady figürüyle bir kripto para birimini gündeme getirdi. Söz konusu bu memecoin fiyatı, Musk’ın paylaşımıyla yüzde 8.912 oranında değer artışı gerçekleştirdi.

Twitter’ın yeni sahibi Elon Musk memecoin ekosisteminin en önemli isimlerinden biri olarak kabul ediliyor. Daha öncesinde de SHIB, FLOKI, DOGE gibi memecoin’lere yönelik dikkat çekici açıklamalarda bulunan Musk, bu varlıkların ön plana çıkmasını sağlamıştı.

Son dönemlerdeyse PEPE Coin çılgınlığı karşısında sessizliğini koruyan Elon Musk, yeni bir paylaşım yaparak piyasalarda heyecan yarattı. Geçtiğimiz günlerde milyarder iş insanı Lady isimli bir figürü paylaştı ve bu paylaşımın ardından Milady Meme Coin isimli tokenin fiyatı uçuşa geçti. Paylaşım öncesinde 500 bin dolarlık işlem hacmine sahip olan varlık, paylaşımın ardından 150 bin dolarlık hacme ulaştı.

Yatırımcılar Dikkatli Olmalı

Diğer yandan Elon Musk’ın bu paylaşımı kripto piyasalarında tepki de topladı. Birçok kripto yatırımcısı, inside trading ve manipülasyon yapılmasıyla alakalı söylentileri ortaya attı.

Bununşa beraber bahsi geçen token’in yeni bir PEPE olacağı yönündeki beklentiler de söz konusu olmaya başladı. Kripto paraların evrildiği bu süreçte yatırımcıların dikkatli hamlelerde bulunması gerekiyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir