Bitcoin Ajandası

Elon Musk’ın Tek Bir Tweeti O Altcoin Fiyatlarını Yükseltti!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Elon Musk’ın Tek Bir Tweeti O Altcoin Fiyatlarını Yükseltti!

Elon Musk’ın Tek Bir Tweeti O Altcoin Fiyatlarını Yükseltti!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

Tesla ve Twitter’ın CEO’su Elon Musk, “Twitter’ın yeni CEO’su harika” başlığı altında köpeği Floki’nin resmini paylaştı. Musk’ın attığı bu tweetle o altcoin fiyatları yükselişe geçti.

Elon Musk’ın Twitter’ın yeni CEO’su olarak paylaştığı köpeği Floki, Dogecoin, Floki Inu ve Shiba Inu gibi meme tokenlerin fiyatını yükseltmeye yetti. Söz konusu tweetinde Elon Musk, Floki’nin diğer adamdan çok daha iyi olduğunu, sayılarla arasının harika olduğunu ve iyi bir stile sahip olduğunu da söyledi. Dogecoin geliştiricisi Shibetoshi Nakamoto, Matt Wallace, Shiba Inu baş geliştiricisi Shytoshi Kusama ve bunun gibi birçok isimden Musk’ın bu tweetine tepki yağdı.

Elon Musk’ın Tweeti Altcoin Fiyatlarını Harekete Geçirdi

Elon Musk’ın Tweeti Altcoin Fiyatlarını Harekete Geçirdi
Elon Musk’ın Tweeti Altcoin Fiyatlarını Harekete Geçirdi

Elde edilen verilere göre Twitter yöneticisinin tweetinden sonra Floki Inu fiyatı %45 değer kazandı ve 0,00002092 dolarlık dip seviyesinden 0,00003278 dolara yükseldi. Ayrıca FLOKI’de işlem hacmi de son bir gün içerisinde %250 artış gösterdi.

Yine Elon Musk’ın favori kripto varlıklarından olan DOGE fiyatı yalnızca bir saat içerisinde %5’in üzerinde artış kaydetti. DOGE fiyatı şimdilerde 0,08599 dolar seviyesinde seyrediyor. Dogecoin’in son 24 saatteki en düşük ve en yüksek seviyesiyse sırasıyla 0,08127 dolar ve 0,087 dolar olarak biliniyor.

Diğer yandan SHIB fiyatı yine atılan bu tweetin ardından %4 ve BONE fiyatı da %8 yükseliş gösterdi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir