Bitcoin Ajandası

Elon Musk’tan 2 Altcoin’e Yönelik Yeniden İlginç Tweet!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Elon Musk’tan 2 Altcoin’e Yönelik Yeniden İlginç Tweet!

Elon Musk’tan 2 Altcoin’e Yönelik Yeniden İlginç Tweet!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Elon Musk, Shiba Inu köpeklerini görmesiyle Tesla arabaları için Dogecoin’i oluşturma konusunda şaka yaparak durumu etkiledi. Attığı ilginç tweet ile 2 altcoin projesinin fiyatını etkilendi mi?

Elon Musk, dev e-araba de yapısı için Dogecoin özelliği ile ekrana çıkarken yakın tarihli bir tweet içinde de şaka yollu sözlerle Elon Musk, bir arabada sokakta bir Shiba Inu köpeği gördüğünde de meme kripto para birimlerinde dönüşüm sağlanacağını öne sürdü.

İlginç Tweet Sonucunda Dogecoin ve Altcoin Gündemde

İlginç Tweet Sonucunda Dogecoin ve Altcoin Gündemde
İlginç Tweet Sonucunda Dogecoin ve Altcoin Gündemde

Paylaşım sonucunda birden fazla spekülasyon aracılığıyla beraber bütün etkileri aynı anda getirdi. Bazıları ise Elon Musk’un DOGE’ye verdiği desteği yeniden garantileyip etmediği konusunda veya köpek rakibi SHIB’yi kucakladığını tartışma anında diğerleri gibi Tesla’nın da şaka kripto para biriminin madenciliğe başlayabileceğini savundu.

Fikir anlamsız görünse de bu durumu düşünmeden Tesla’nın Kanadalı rakibi Daymak ile tasarlanma işlemi yapılan üç tekerlekli bir araç olan Spiritus, kripto topluluğu için hitap edecek bir prototiple Bitcoin, Dogecoin ve Ethereum madenciliğine yeniden başladı. Elon Musk bu sefer Twitter profilinde söz konusu konu içerisinde şakalar ve gerçek planlar arasında çok ince bir çizgiden bahsetti. Nisan Şakası Günü’nde, milyarder SpaceX’in Dogecoin’i Ay’a yönelik bilhassa kinaye yaparak tweet attı. Bu durum ise çoğu Elon Musk fanatiği tarafından bile şaka olarak algılanan gülünç bir söz olarak algılandı.

X Æ A-12 En Büyük Dogecoin Balinalarından Biri!

Mayıs ayı bitimine yakın Elon Musk, Dogecoin madenciliğiyle güçlenmesine neden olacak bir sıcak küvet oluşturma fikrini de destekleyerek Elon Musk’un bazı takipçilerinden de ona Dogecoin ödemeleri konusunda baskı yapmaya başlanmasına neden oldu. 11 Mayıs’ta ise girişimci, Twitter kullanıcıları için Tesla’nın parodi kripto para birimlerini kabul etmesini isteyip istemediklerini merakla sordu.

Elon Musk ise ayrı bir tweet daha atarak Mayıs 2020’de doğan oğlu X Æ A-12’nin aslında en büyük Dogecoin balinalarından biri olduğunu açıklayarak netlik getirdi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir