Bitcoin Ajandası

Elon Musk’tan Gelen İlginç Hamle Sonrasında Altcoin Yükseldi!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Elon Musk’tan Gelen İlginç Hamle Sonrasında Altcoin Yükseldi!

Elon Musk’tan Gelen İlginç Hamle Sonrasında Altcoin Yükseldi!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
11 0

Dogecoin tabanlı bir altcoin Elon Musk’ın 13 Temmuz’da mahkeme sonrasında bağırmasıyla kısa süre içinde bu ilginç hamlesiyle altcoinde yükseliş meydana getirdi.

Tesla’nın CEO’su olan Elon Musk’tan gelen bir diğer ilginç hamle ise Daddy Doge (DADDYDOGE) adlı yeni oluşan Dogecoin altcoini 13 Temmuz’da mahkeme sonrasında bağırdı ve bu davranışı sonrasında altcoin kısa zamanda yükselişe geçti. Tam olarak kripto para birimleri arasında token başına ise 0,00000007 dolardan 0,00000055 fırlama yaşayarak %680’in üzerine kadar sıçrama yaşayarak dikkatleri topladı.

İlginç Hamle Daddy Doge” Diye Bağırması Oldu!

İlginç Hamle Daddy Doge” Diye Bağırması Oldu!
İlginç Hamle Daddy Doge” Diye Bağırması Oldu!

Elon Musk Tesla’nın SolarCity’yi 2,6 milyar dolara satılmasıyla alakalı olan dava süreci için sevenleri tarafından bir tek “Daddy Doge” demesini istediği zaman mahkemede kendini gösteriyordu. Mahkeme sonrasında gününün nasıl geçtiğine dair sorular alan Elon Musk aniden Daddy Doge” diye bağırdı ve dikkatleri altcoine topladı.

Daddy Doge, yakın süre içerisinde piyasada diğer kripto paralara eş değer vergiyle oluşturulan bir Binance Smart Chain (BSC) para birimidir. Daddy Doge tarafından bu vergi sadece %9 ve sahiplerine %3 dağıtılırken PancakeSwap’taki likidite havuzuna ise %3 ve pazarlama cüzdanına %3 olarak giriş yapıyor.

Daddy Doge Fiyatı, Yüzde 680’in Üzerine Sıçradı

Daddy Doge’un arkasında olan ekip içinde pazarlama fonlarında kullanım sağlanarak projesinden reklamları “dünyanın dört bir yanındaki reklam panolarına yapıştırılmış” olarak görmeyi planlayarak oluşturuyor. Times Meydanı, Picadilly Circus ve Shibuya’da reklamlar da planlanarak PancakeSwap verilerinde elde edilen kripto para birimlerinde Elon Musk’un çıkışından önce görünüşte yatay ve çok düşük bir hacimle işlem görüyordu.

Daddy Doge’de Elon Musk’tan etkilenerek token başına 0,00000007 dolardan 0,00000055 dolara fırladı ve %680’in üzerine sıçrama yaşadı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir