Bitcoin Ajandası

Elon Musk’tan Yeni Bitcoin Tweeti Geldi!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Elon Musk’tan Yeni Bitcoin Tweeti Geldi!

Elon Musk’tan Yeni Bitcoin Tweeti Geldi!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
14 0

Elon Musk, meme paylaşımları için işlemlere ve yorumlara her geçen gün durmadan devam ediyor. Musk geçtiğimiz saatlerin içerisinde telefonların olmadığı eski zamanlarda da tasvir eden bir meme paylaşım sergileyerek yeni bir Bitcoin tweeti ile öne çıktı.

Kripto dünyasında da önde gelen isimlerinden biri olan The Chairman, meme’e Bitcoin maksimalistlerinden dolayı sıklıkla kullandığı terimlerden biri olan “Bitcoin fixed this” (Bitcoin bunu çözer) ifadesi ile cevap verdi. Bu sefer Elon Musk tarafından yönlendirilen Bitcoin tweetinin devamında ne olacak merak uyandırmıştı.

Elon Musk’tan Yeni Bitcoin Tweeti Tedavi Yöntemi

Elon Musk’tan Yeni Bitcoin Tweeti Tedavi Yöntemi
Elon Musk’tan Yeni Bitcoin Tweeti Tedavi Yöntemi

Elon Musk’tan kendisine gelen tweet üzerine yanıt gecikmedi. Bitcoin maksimalistleriyle zamanında daha sıkı bir tartışmaya tutuşan milyarder, Bitcoin topluluğunun her soruna iliştirilen ifadeye esprili bir dille yanıt vererek yeniden farkını yaratmış oldu. Musk, bilim camiasında yıllardır çözüme kavuşturulamayan bir sorun olan kansere atıfta bulunarak “Bitcoin kanseri tedavi eder” dedi. Musk’ın bu yanıtı, kısa sürede büyük etkileşim aldı.

Bitcoin ve Ethereum’un Düştüğünü Gösteren Bir Grafik

Musk’ın Bitcoin hakkında çıkan ve ses getiren son paylaşımı ise Bitcoin’de büyük bir düşüşe neden oldu. Bitcoin ve Ethereum’un düşüş yaşadığını gösteren ve bir grafikte yer aldığı meme, piyasa içerisinde bir düşüş yaratmıştı ve kripto topluluğu Musk’a tepki göstermişti.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir