Bitcoin Ajandası

En Büyük Airdrop Geliyor ve Altcoin Fiyatı Uçuyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. En Büyük Airdrop Geliyor ve Altcoin Fiyatı Uçuyor!

En Büyük Airdrop Geliyor ve Altcoin Fiyatı Uçuyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

Kullanıcılar merkezi bulunmayan borsanın oluşması için platformda kontrol sahibi olabilmeleri için altcoin projesi adı altında projesi FOX’u kullanıcılara en büyük airdrop yoluyla dağıtacak.

ShapeShift, 2014 döneminde Erik Voorhees aracılığıyla kurulumunu sağladı ve şimdi de tüm kodlarda taban e teknoloji olarak önümüzdeki dönemlerde açık kaynak haline getirtecek. Firma bu sefer değişiklikleri platformda borsada “değişmez, merkezi olmayan finansın gerçek vizyonuna uygun olarak” daha ileriyi hedeflemesiyle ilişkili olduğunu belirtti ve bu konuda en büyük Airdrop olarak adımını attı.

Tokenler 1 Milyondan Fazla Kişiye En Büyük Airdrop Yoluyla Dağıtılıyor!

Tokenler 1 Milyondan Fazla Kişiye En Büyük Airdrop Yoluyla Dağıtılıyor!
Tokenler 1 Milyondan Fazla Kişiye En Büyük Airdrop Yoluyla Dağıtılıyor!

Geçiş yolunda etkili olan parçalardan biri de merkezi olarak İsviçre’de vizyon ile uyumlu olmak adına kar amacı bulundurmadan oluşumuna başlamak için adım atıldı. Voorhees, karar üzerinde arkadaşında herhangi bir neden bulunmasına yönelik merkeziyetsizliğin değişmez bir finansal sistemini oluşturmak adına hayati bir ilişki bulundurduğunu açıkladı.

Daha geniş bir ifadeyle de DeFi topluluğu ilham alarak ve “21. yüzyılın ekonomik koordinasyonunu” modellemede öncü olmayı daha çok umuyor.

Altcoin Fiyatı Duyuruyla Yükselişe Geçti

FOX token fiyatında son 24 saat içinde görülen analiz sonuçlarında %179.6’luk bir artış yaşadı ve 0.79 dolar seviyelerinden el değişimine uğradı.  Gün içerisinde ise 1 dolardan daha üst seviyelere çıktı ve 1.16 dolar seviyelerini gördü. Bu arada token, tüm zamanlarda da en yüksek seviyelere yaklaşık olarak 3 ay önce, 1.65 dolar seviyelerinde ulaşarak gördü.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir