Bitcoin Ajandası

En İyi Metaverse Meme Kripto Paraları Nelerdir?
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Kripto Para
  4. »
  5. En İyi Metaverse Meme Kripto Paraları Nelerdir?

En İyi Metaverse Meme Kripto Paraları Nelerdir?

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Metaverse meme kripto paraları için iyiyi kötüden nasıl ayırırsınız? Shiba Inu gibi meme jetonlarından birçok düşük değerli yardımcı jetonlara kadar binlerce seçenek varken, gürültüyü kesmek ve hangi kuruşluk kriptonun patlayabileceğine karar vermek zor olabilir.

Ayrıca, potansiyel kripto para yatırım seçeneklerinin çeşitliliği genişlemeye devam ediyor. En iyi metaverse meme kripto paralarından spor jetonları, stablecoin’ler, oyun jetonları, mahremiyet jetonları farklı yatırım fırsatları sunuyor.

Burada, şu anda bir doların altında işlem gören kripto para birimlerinin en düşük seviyesini size vermeyi amaçlıyoruz. 2022’de ne sıcak? Hadi bulalım!

Dikkate Alınması Gereken Metaverse Meme Kripto Paraları

Dikkate Alınması Gereken Metaverse Meme Kripto Paraları
Dikkate Alınması Gereken Metaverse Meme Kripto Paraları

Meta veri deposu hala hipotez modunda. Kelime, farklı insanlar için farklı şeyler ifade eder.

Oyun içi NFT ticaretinin yanı sıra, oyun jetonlarını satın almak ve çevirmek, yeni ortaya çıkan metaverse piyasasına yatırım yapmanın ve potansiyel olarak kâr elde etmenin standart yoludur. Decentraland’ın MANA belirteci ve The Sandbox’ın SAND belirteci gibi milyarlarca dolarlık değerlemelerle, metaverse kripto para birimleri artık uç bir kavram değil.

Yatırım yapmak için iyi bir kuruş kripto para birimi fırsatları var mı? İlk olarak, oyun projelerine kısa vadeli yatırımın belirli bir risk faktörü olduğu dikkate alınmalıdır. Kısa bir süre sonra oldukça hızlı bir piyasa düzeltmesi ile FOMO (kaçırma korkusu) devreye girdiğinde, 2021’in sonraki aşamalarında bazı etkileyici getirilere tanık olduk.

Metaverse yaratıcısı House of Kibaa’nın sahibi Looking Glass Labs CEO’su Dorian Banks, bunun sağduyuyla başladığına inanıyor.  “Anonim olanlardan kaçının” dedi. “Kim olduklarını bilmiyorsanız, istedikleri zaman gidebilirler ve hiçbir değeri olmayan bir çanta dolusu kripto parayla sıkışıp kalırsınız.”

Ayrıca, “Beyaz kağıtlarını okumalısınız. Gelecekteki token ihracının sizi gelecekte öldürmeyeceğinden emin olmalısınız.” Dikkat edilmesi gerekenler arasında, büyük ölçekli bir kripto para dökümünü önleyebilecek hak kazanma dönemleri ve uçurumlar sayılabilir.

Diğer yandan bir yatırım düşünürken kısa vadeli oynaklığı da dikkate almak tavsiye edilir. Bunu akılda tutarak, meta veri deposu ve oyun alanlarındaki bazı kuruşluk kripto para projelerine göz atalım.

Kasım 2021’de bir risk sermayesi yatırımcıları havuzuyla 5,5 milyon dolarlık bir finansman turunu kapatan Victoria VR, Unreal Engine grafik gücüyle geliştirilmiş sanal bir dünyadır ve 2022’nin ikinci çeyreğinde piyasaya sürüldü. Farklı dünyalar ve kapsamlı özelleştirme ile Victoria VR kâğıt üzerinde hoş görünüyor, ancak inceleme için mevcut olan daha fazla oyun içi varlık faydalı olacaktır.

ERC-20 VR Jetonu Takas Edilebilir

Metaverse meme kripto paralarından ERC-20 VR jetonu, Uniswap’ta takas edilebilir. Staking programları da çalışmaktadır. Token yakın tarihte 0,013 dolar değerinde ve 1.13B token sirkülasyonu ile toplam 12,9 milyarlık arza sahip. Proje başarılı olursa, jetonun büyümek için çok yeri vardır.

Dikkate alınması gereken bir şey, projenin kapsamıdır. Devasa birçok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu (MMORPG), bir kurumsal platform ve bir NFT değişiminin bir kombinasyonu olarak faturalandırılan Victoria VR, birçok hareketli parça vaat ediyor; hepsinin başarılı olup olmadığı başka bir hikâye.

Star Atlas ve Bloktopia, metaverse yatırım dünyasına giriş için başka kuruş kripto para birimi fırsatları sunar.

Metaverse meme kripto paralarından bir diğeri olan Star Atlas, modern Unreal 5 grafik teknolojisi üzerine kurulu bir bilim kurgu MMORPG’sine dönüştürülmüş Solana tabanlı bir NFT pazarına sahiptir. Ancak, NFT pazarı tamamen çalışır durumdayken, gemiler, teçhizatlar ve mülkler satın alınabilir durumdayken, oyun yazıldığı sırada oynanamaz durumda. Son derece kaygan, etkileşimli bir web sitesine rağmen, orijinal oyun bilgisi yetersizdir.

Ancak, Decentraland’ın bile mevcut yinelemesinde kapsam ve boyut olarak çok sınırlı olduğuna işaret eden Banks’e göre “bu çok yaygın”.

FTX’te bulunan metaverse meme kripto paralarından ATLAS, 8 Temmuz 2022 tarihi itibariyle 14,696,22 milyon dolarlık piyasa değeri ile 0,0068 dolardan işlem görüyor. ATLAS’ın 2021’in üçüncü çeyreğinde 0,21 dolara kadar tırmandığını gördük.

Bloktopia NFT Takas Aracı Olarak Kullanılıyor

Poligon tabanlı Bloktopia, en iyi metaverse meme kripto paraları arasında yer alırken, “Bloktopyalılar” olarak bilinen kullanıcıları barındıran 21 seviyeden (Bitcoin’in 21 milyon madeni para arzına bir selam) oluşan sanal bir gökdelen olarak faturalandırılıyor. Yerel token BLOK (ağırlıklı olarak KuCoin’de işlem görür), gayrimenkul ve diğer NFT’lerin takası aracı olacaktır.

Neon aydınlatmalı, fütüristik estetiğin ardındaki Bloktopia, özünde geliştiricilerin ve kullanıcıların dijital varlıklarla etkileşim kurmaları ve bunları satın alıp satmaları için bir kurumsal merkez olarak çalışır. Bloktopia’nın baş teknoloji sorumlusu Simon Benson, daha önce Sony’de sürükleyici teknoloji direktörüydü.

Metaverse meme kripto paraları arasında yer alan BLOK, 27,610,180 dolarlık piyasa değerine sahip olurken, yazım esnasında (8 Temmuz 2022) 0.0033 dolardan işlem görüyor. Toplam 200 milyarlık arzın 8.34 milyarı (%4’ün biraz üzerinde) şu anda dolaşımda. 2021’in sonlarına doğru düşüş trendine rağmen, BLOK yıl boyunca bazı güçlü kazançlar gördü ve 30 Ekim’de 0.17 $’a ulaştı.

Bloktopia, Amerikalı boksör Jake Paul de dahil olmak üzere bazı büyük bilet ortaklıklarını güvence altına almayı çoktan başardı.

BLOK Dikkate Alınması Gereken Altcoinlerden Biri

Yüksek profilli ortaklıklar ve büyüme alanı ile BLOK, göz önünde bulundurulması gereken bir kuruş kripto para birimi olabilir. Herhangi bir yatırım yapmadan önce kapsamlı bir durum tespiti yaptığınızdan emin olun ve unutmayın: Makalede yer alanlar yatırım tavsiyesi değildir.

Metaverse meme kripto paralarından spekülatif projelere yatırım yapmak cazip gelmiyorsa, oyun sektöründeki en iyi kuruş kripto 2022 yatırımları düşünüldüğünde başka bir potansiyel seçenek daha var.

Polkadot protokolleri üzerine kurulu Efinity, NFT’ler için özel olarak oluşturulmuş bir çapraz zincir blok zinciridir ve onu gelecekteki metaverse projelerine güç sağlamak için doğal bir uyum haline getirir. Microsoft, çocuk dostu Azure Heroes NFT oyununu birlikte geliştiren bir iş ortağı olarak kabul edilir.

Peki Efinity’nin yerel EFI belirtecini dikkate değer kılan nedir? Güçlü ölçeklenebilirlik referanslarına ve metaverse ile doğal sinerjiye rağmen, EFI şu anda 0,1428 dolardan işlem görüyor. Piyasa değeri 24,227,088 dolar, dolaşım ise iki milyarlık maksimum arzın %8’inde.

Göreceli güç endeksine (RSI) hızlı bir bakış, EFI’nin muhtemelen az satın alındığını gösteriyor. En başarılı metaverse meme kripto paralarından EFI, 6 Aralık’taki düşüş eğiliminden bu yana hareketli ortalamaların altında işlem görüyor. EFI’nin yakında bir geri dönüş görebileceğine dair bir argüman olsa da bir sonuca varmadan önce kendi araştırmanızı yaptığınızdan emin olun.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir