Bitcoin Ajandası

En İyi NFL Oyuncusu Bu Altcoin Üzerinde Dip Avcılığı Yapıyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. En İyi NFL Oyuncusu Bu Altcoin Üzerinde Dip Avcılığı Yapıyor!

En İyi NFL Oyuncusu Bu Altcoin Üzerinde Dip Avcılığı Yapıyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
9 0

Shiba Inu (SHIB) 2021 yılında bir meme coin olarak piyasaya sürülmüştü. Ancak şimdi geniş bir topluluğu ve ekosistemi varken şimdi de en iyi NFL oyuncusu bu altcoinden dip avcılığı yapmaya başladı.

SHIB’in resmi Twitter hesabı üzerinden dünyaca bilinen ünlüler, oyuncular, TV sanatçıları vb. tanınan isimler başta olmak üzere 2,5 milyon kişi tarafından takip ediliyor. Bunlardan biri de dünyaca ünlü en iyi NFL oyuncusu Brandon King.

En İyi NFL Oyuncusu Dip Avcılığı Yapıyor!

En İyi NFL Oyuncusu Dip Avcılığı Yapıyor!
En İyi NFL Oyuncusu Dip Avcılığı Yapıyor!

Ulusal Futbol Ligi üzerinden (NFL) New England Patriots için oynayan Brandon King, Twitter üzerinden SHIB’nin geleceği üzerine yorumlarını iyimser olarak hissettirdiği için daha fazla SHIB tokenı satın aldığını da söyleyerek ön plana çıktı. Bugün ki verilerde de SHIB, 0,00002862 dolarlık yerel dip seviyelerinde gezinerek dikkatleri üzerine çekti.

Brandon King ilk olarak Ekim ayında bu işlemlere adım atarak 817.4 milyon SHIB satın alma işlemi uyguladı. Sonrasında, Kasım ayı içerisinde daha fazla coin satın alarak King ile birlikte, FunnyMike olarak da bilinen Amerikalı rapçi ve Vine vlogger, 2021 yılında 60.000 dolarlık bir yatırım yaparak 817.4 milyon SHIB satın alma işlemi uyguladı.

Meme Tokenı Tarafından Sunulan İlk Program

SHIB tokenı, 2021 yılında “Ryoshi” adında anonim bir kişi tarafından meydana getirildi. Lansmanın yapılmasından bu yana SHIB, ekosistem içerisinde çeşitli yardımcı programlar sunarak kendisini bir “Dogecoin Katili” olarak markalayarak öne çıktı. Meme tokenı tarafından sunulan ilk program, merkezi bulunmayan borsa (DEX) olan ShibaSwap olmuştu. Mayıs 2021 yılında hızla ünlülüğünün artarak kazandığı ve Twitter gibi sosyal platformlarda tartışılan trend bir konu haline geldi. SHIB ayrıca aylarca Coinmarketcap gibi platformlarda her zaman üst sıralarda yer almayı başardı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir