Bitcoin Ajandası

Şirketler için Yapılacak En İyi Yatırım Kripto Para Birimi Bitcoin
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Şirketler için Yapılacak En İyi Yatırım Kripto Para Birimi Bitcoin

Şirketler için Yapılacak En İyi Yatırım Kripto Para Birimi Bitcoin

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
11 0

Yeni dönem için risk yönetimlerini ve çözümleri analiz eden uluslararası bir dijital varlık ve finansal teknoloji şirketi olan BitOoda, en iyi yatırım kripto para birimi Bitcoin şu an için en iyi yatırım aracı olarak görülüyor. Nedeni ise regülasyonlarda belirsizliğine rağmen madencilik rakamları hala çok güçlü.

Dijital varlık ve finansal teknoloji şirketi olan BitOoda, daha önceki haftalarda yaşanan ve kripto para sektöründe derinden etkileme yaşayan olayların değerlendirilmesinin yapıldığı bir rapor olarak yayımlandı. Raporda ise hali hazırda şirketler için yapılacak en iyi yatırım kripto para birimi Bitcoin olarak görüldü.

En İyi Yatırım Kripto Para Birimi Bitcoin

En İyi Yatırım Kripto Para Birimi Bitcoin
En İyi Yatırım Kripto Para Birimi Bitcoin

ABD’deki kripto para regülasyonları için şu anda kalıcı olmaktan çok uzak olduğu belirtiliyor. Rapor üzerinde Bitcoin’in kurumsal yatırımcılar için en iyi kripto olduğu belirtildi:

“ABD’deki regülasyon sisteminin oturmuş olmaktan çok uzak olduğu bu dönemde, Emtia Vadeli İşlemler Komisyonu’nun (CFTC), Bitcoin’i bir emtia olarak görmesi ve CME’deki Bitcoin uyumlu ürünlerin varlığı, en büyük kripto parayı, kurumsal şirketler için iyi bir pozisyona koyuyor.”

Mevcut Bitcoin Fiyatı Madencileri Güçlü Tutuyor

Madencilik rakamları üzerinden madencilerin kazançlarında görülen düşme zorluğun %4,5 artışı olsa da buna rağmen yine de “sağlam” durduğu belirtilen rapor mevcut. Bu durumun madencilere yapılan işçi ödemeleri, genel giderler ve amortisman gibi konularda fazladan bir yük olduğu yazıldı.

Şu an için ise Bitcoin fiyatında madenciler için bir avantaj olunduğu ve eski dönemlerde S9 madencilik cihazlarının bile sert spor ve elektrikli fiyat dalgalanmaları ile karşılaşıldığında daha güçlü olduğunu belitti. Bu durumda ise ABD’li madenciler dışarıdan gelen diğer madenciler için hosting hizmetini verebilmelerin adına bir avantaj olduğunun değerlendirilmesini yaptı.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir