Bitcoin Ajandası

Enjin Dikkatleri Üzerine Çekti: ENJ Coin Rallisi Yakın mı?
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Enjin Dikkatleri Üzerine Çekti: ENJ Coin Rallisi Yakın mı?

Enjin Dikkatleri Üzerine Çekti: ENJ Coin Rallisi Yakın mı?

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Popüler metaverse coin projelerinden olan ENJ Coin neredeyse yüzde 14 değer kazandı. Günün en çok artış gösteren varlığı olarak dikkat çeken Enjin’in büyük yükselişinin yakın olup olmadığıysa merak konusu oldu.

Metaverse denildiğinde akla gelen ilk varlıklardan olan ENJ, gün içerisinde yüzde 13,63’lük yükseliş kaydetti. Böylelikle son 24 saatte en çok değer kazanan varlık olarak kayda geçen ENJ Token, aradan geçen uzun sürenin ardından bu denli büyük bir yükselişle dikkatleri üzerine topladı.

Kripto piyasasında bir süredir sessiz kalan metaverse sisteminin parlayan yıldızı ENJ, bu hareketiyle beraber “büyük bir yükseliş sergileyebilir mi?” sorusunu da beraberinde getirdi.

Enjin (ENJ Coin) Fiyat Analizi

Enjin (ENJ Coin) Fiyat Analizi
Enjin (ENJ Coin) Fiyat Analizi

Günlük açılış fiyatının ardından önemli bir ivme yakalayarak yönünü yukarı çeviren ENJ Token, 0,50 dolar seviyesinin ardından büyük bir satış baskısıyla karşılaşarak kısa zamanlı direncinin altında yer almış oldu. Yukarı yönlü fiyat trendinin sürdürülebilmesi açısından önem arz eden 0,469 dolar seviyesinin aşılması kısa vadede önem taşıyor. Büyük resme bakıldığındaysa daha büyük bir yükselişin beklenmesi için 0,50 dolar seviyesinden gelecek fiyat tepkileri ve yatırımcıların psikoloji önemli bir kriter olacak. Olası değer kayıplarındaysa 0,453 dolar ve 0,437 dolar seviyesindeki ENJ alıcıları hareket gösterebilir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir