Bitcoin Ajandası

Enjin (ENJ) 100 Milyon Dolarlık Efinity Metaverse Fonunu Açıkladı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Enjin (ENJ) 100 Milyon Dolarlık Efinity Metaverse Fonunu Açıkladı!

Enjin (ENJ) 100 Milyon Dolarlık Efinity Metaverse Fonunu Açıkladı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
13 0

Efinity Metaverse fonunu açıkladı ve 2 Aralık’ta Polkadot’un parazincir açık artırmalardan sonrasında birine katılım sağlayacak olan Enjin’in başarılı olması durumunda, Efinity 2021 sonu itibariyle ana ağda çalışmaya başlayacağını duyurdu.

Efinity Metaverse fonunda 100 milyon dolar seyrinde Metaverse fonuyla beraber, Enjin/Efinity ekosisteminde kullanılmak üzere satın alınan token’lar, ya da A Serisi fonlama turu vasıtasıyla ve tohum yatırımcıların hisse senedi alarak yaptıkları yatırımlarla ekosisteme katkıda bulunanlara verilecek destek de resmileşmiş olacak.

Efinity Metaverse Fonunu Açıkladı!

Efinity Metaverse Fonunu Açıkladı!
Efinity Metaverse Fonunu Açıkladı!

Fon hem Enjin blok zincirinde katılımcılarını hem de ekosistem ile proje inşa eden ya da entegre olan organizasyonlara da destek olacağını bildirdi.

Enjin’den konuyla ilgili yapılan açıklamada ise şu ifadeler kullanıldı:

“Ekosistem ortaklarımıza desteği resmileştirmek ve merkeziyetsiz Metaverse’ü gerçeğe dönüştürmek için 100 milyon dolar tutarında bir Efinity Metaverse Fonu oluşturduk. Merkeziyetsiz metaverse’ü oluşturmak için ilk yol, NFT öncülerinden ve endüstriye kendini adamış insanlardan oluşan bir ekiple Efinity’yi inşa etmek olsa da bir süredir resmi olmayan şekilde, projelerin ve oyunların kendi token’larını satın alarak seçilmiş bazı ortaklarımızı da destekliyorduk. Şimdi ise sıra, bu durumu resmileştirmeye yani özgür, açık ve merkezi olmayan bir Metaverse’i desteklemeye geldi.”

Erken Katılımcılar NFT Bonusu Kazanacak

Efinity destekçileri, Binance aracılığıyla kitle kredisi üzerinden şu an yaşananlarda da katılım sağlayabilirler. Enjin kısa zaman sonrasında da EFI ödülleri için kullanıcıların doğrultusunda DOT, ETH, ENJ, USDC ve USDT’lerini “stake etmelerine” izin verecek. Ekip, toplam EFI arzında %10’unu kitle kredisi ödüllerine ayrımlarında erken katılımcılar da ayrıca özel bir NFT bonusu alımı yapıyor.

Daha öncelerden bilinenler üzere sene başında Efinity, özel ve Coinlist satışlarından toplam miktarlar üzerinde 39 milyon dolarlık yatırım elde etmişti. Yatırım yapanlar aralarında ise Arrington XRP Capital, BlockTower, Crypto.com Capital, DFG Group, Fenbushi Capital, Hashed, Hashkey Capital, Hypersphere, Kenetic ve LD Capital bulunuyordu.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir