Entourage Yapımcısı Kripto Varlık Şovu Hazırlıyor!

Entourage Yapımcısı Kripto Varlık Şovu Hazırlıyor!

Haberler
Ağustos 26, 2021 tarafından Esra Yılmaz
67
Bir dönemin popüler dizisi Entourage’un yapımcısı Rob Weiss, kripto para sektörüne ilk TV şovunu kazandıracak. Kripto varlık şovu kripto paraların yaygınlaşması ile seyirci konusunda da bir garanti yakalayabilecek gibi görünüyor.
Kripto Varlık Şovu: Merkezi Güçlere Savaş

Variety’nin yakın tarihteki bir haberine göre Amerikalı televizyon yapımcısı Rob Weiss, ilk kripto varlık şovu yönetimini üstlenecek. Weiss, şimdilik eşi olmayan komedi dizisinde karakterlerin parayı tamamı ile çok farklı bir şekilde gördüğünü belirtti.

Kripto varlık şovu programının isminin Hold On dor Dear Life olacağı düşünülüyor.

Kripto Varlık Şovu: Merkezi Güçlere Savaş

Kripto Varlık Şovu: Merkezi Güçlere Savaş
Kripto Varlık Şovu: Merkezi Güçlere Savaş

Rob Weiss, açıklamasında para dünyasında hızlı bir değişim olduğunu ve Hold On for Dear Life’ın hem bilgilendirecek hem de eğlendirecek bir konumda olduğunu söyledi.

Program, Bitcoin yerine, non-fungible token’ları merkezine alacak.  Şov içinde teknoloji kurucusu Mel, bir grup uyumsuz ile birlikte merkezi güçlere karşı savaşacak.

Hold On for Dear Life Token’ı

Kripto para birimleri ile ilgili ilk senaryolu televizyon programı, mart ayında yapım şirketi Beacon Pictures tarafından açıklandı. Programın kripto parayı konu alması sadece olay örgüsü ile ibaret değil. Hold On for Dear Life, projenin finansı için Ethereum ağında kendi token’ını çıkararak da farklı bir girişim yapmış oldu.

10 bölümlük Hold On for Dear Life dizisi, NFT olarak piyasaya sürülecek. Bunun öncesinde Amerikalı film yapımcısı Kevin Smith, komedi korku filminin de NFT olarak yayınlanacağını açıklamıştı.

Bu içeriği Bitcoin Ajandası'nda sizin için hazırladık. Platformumuzda sizin için kripto para okuryazarlığını daha iyi noktaya getirmek, ilk defa kripto para yatırımı ya da madenciliğine yapacak kişilerin temel bilgi seviyesine ulaşmasını sağlamak amacıyla Türkçe içerikleri üretiyor, Türkçe'ye çevirilerini hazırlayarak yayınlıyoruz. Bizi Instagram'da @bitcoinajandasi profilimizden takip edebilirsiniz.

Binance Banner

Yorum Ekle