Bitcoin Ajandası

ETH Balinaları İş Başında! Bir Günde 16 Milyonluk SHIB Alımı Yapıldı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. ETH Balinaları İş Başında! Bir Günde 16 Milyonluk SHIB Alımı Yapıldı!

ETH Balinaları İş Başında! Bir Günde 16 Milyonluk SHIB Alımı Yapıldı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

ETH Balinalarının SHIB Birikimi Devam Ediyor!

SHIB birikimi son hızıyla devam ediyor. Bu birikimde önemli bir yere sahip olan ETH balinalarından birinin yüklü miktarda SHIb satın alması piyasaların dikkatini çekti. WhaleStats tarafından konuya ilişkin yapılan açıklamaya göre dün büyük çaplı bir Ethereum balinası 1.5 milyon dolar değerinde yaklaşık 58,6 milyarlık SHIB alımı gerçekleştirdi. Net rakamlardan bahsedecek olursak; 1 milyon 579 bin 357 dolar karşılığında 58 milyar 624 milyon 985 bin 970 adet Shiba Inu coin’i satın alındı.

ETH Balinalarının SHIB Birikimi Devam Ediyor!
ETH Balinalarının SHIB Birikimi Devam Ediyor!

Yaşanan bu son gelişme Shiba Inu biriktirmek isteyen ve bu doğrultuda çoğunlukla piyasa düşüşlerinden faydalanan balinalar arasında benimsenmenin artması olarak yorumlandı. WhaleStats’ın dün açıkladığı bu veriler en iyi ETH balinalarının son 24 saatte 16,72 milyon dolar değerinde yaklaşık 622 milyar SHIB satın alındığını gösteriyor. Piyasalarda çok konuşulan bu alım, SHIB’in en iyi 500 Ethereum adresinin elinde tuttuğu en büyük ikinci altcoin olduğu ifade edilen sıralamadan sonra gerçekleştirildi.

SHIB İlgisi Duracak Gibi Görünmüyor!

Ethereum balinalarının bu birikimleri ilk olarak önemli balinalardan Gimli’nin dün gerçekleştirdiği 2 farklı işlemde 11,3 milyon dolar karşılığında 421.37 milyar civarında SHIB biriktirmesiyle başladı. Gimli’nin sonrasında başka bir büyük ETH balinası da aynı düzeyde Shiba Inu satın aldı. Bu işlem 4.05 milyon dolar değerinde olmasıyla dikkat çekti. Dünden bu yana totalde satın alınan Shiba Inu Coin’in değeri 18.62 milyon dolara ulaştı.

Shiba Inu geliştiricilerinin bu coini daha çekici hale getirmek için gerçekleştirdiği çalışamları göz önünde bulundurursak, yatırımcı ve balinaların SHIB ilgisi duracak ya da azalacak gibi görünmüyor. Mevcut piyasalarda son 7 günlük verilere bakıldığında Shiba Inu yüzde 8 değer artırarak 0,000025 dolardan işlem görüyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir