Bitcoin Ajandası

Uzmanlar Ethereum’daki Kritik Gelişmeleri Değerlendirdi! İşte ETH Fiyat Tahminleri!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Uzmanlar Ethereum’daki Kritik Gelişmeleri Değerlendirdi! İşte ETH Fiyat Tahminleri!

Uzmanlar Ethereum’daki Kritik Gelişmeleri Değerlendirdi! İşte ETH Fiyat Tahminleri!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
46 0

Elde edilen verilere göre Ethereum’da 2 milyon civarında coin yakıldı. Bu durum yatırımcılar arasında ETH fiyatının yükselebileceği düşüncesine neden oldu. Uzmanların ETH fiyat tahminleriyse haberimizin devamında…

ETH2 Stake sözleşmesine yatırılan Ethereum hacminin 10 milyonu aşmasının ardından piyasadaki ETH fiyat tahminlerinde yükseliş yönünde beklenti görülüyor. Ethereum hacminde yaşanan bu devasa büyüme, stake ödüllerinde yatırımcılara sık sık ETH vaat ediyor. Kripto analitik şirketi IntoTheBlock tarafından sunulan verilere göre 65 bin 910’un üzerindeki Ethereum adresi, piyasanın en büyük altcoinin dolaşımdaki arz miktarının yüzde 8,4’ünü oluşturan Ethereum stake’e katkı sağladı. İlginç olan gelişmeyse, Londra güncellemesinin ardından 2 milyon kadar Ethereum’un yakılışı oldu. Ethereum arzı dolaşımdaki ETH sayısının yanma ve azalmasıyla bağlantılı olarak düşüş gösterirken, bu durum tarihsel olarak ETH fiyatının artmasına neden olabiliyor.

Uzmanlardan Şaşırtan ETH Fiyat Tahminleri!

Uzmanlardan Şaşırtan ETH Fiyat Tahminleri!
Uzmanlardan Şaşırtan ETH Fiyat Tahminleri!

Uzmanlar Ethereum’daki işlem maliyetlerinde düşüş kaydetti. Transfer masrafı ekosistemdeki geçtiğimiz yılın en düşük seviyesine geriledi. İşlem masraflarının minimuma indirgenmesi yatırımcıların dikkatini çekerken, aynı zamanda ETH talebini de artırabilir. Verilere göre Ethereum fiyat tahminlerinde bulunan uzmanlar fiyat artışı yaşanabileceği yönünde öngörülerinden bahsediyor.

DaCryptoGeneral simetrik üçgenin kırılmasıyla ilişkili olarak Ethereum fiyatının yükseliş ya da düşüş göstereceğini düşünüyor. Yükseliş yönünde bir kırılma Ethereum fiyatının 5 bin 500 dolar düzeyine yükselmesini sağlayabilir. Aşağı yönlü bir kırılmanın hedefiyse bin 700 dolar civarıdır.

Crypto Banter kurucusu uzman analist Ran NeuNer’a göre potansiyel olarak Ethereum her an büyük bir ralliye girebilir. Uzman analist 2021 Kasım döneminden bu yana Ethereum’un günlük olarak düşüş gösteren trend çizgisinde yeni bir ralli için start verebileceğini belirtiyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir