Bitcoin Ajandası

Ethereum Balinaları ApeCoin Yatırımı Yapıyor! ApeCoin Lider Konumunda!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ethereum Balinaları ApeCoin Yatırımı Yapıyor! ApeCoin Lider Konumunda!

Ethereum Balinaları ApeCoin Yatırımı Yapıyor! ApeCoin Lider Konumunda!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
9 0

Güncel verilere göre ApeCoin şu anda balinaların cüzdanlarında en çok işlem gören dijital varlık olarak biliniyor. Bunun nedeni olarak da balinaların ApeCoin yatırımı olarak gösteriliyor.

Balinaların ApeCoin Yatırımı Projenin Popülaritesini Artırdı!

Bored Ape Yacht Club yerel tokeni olan ApeCoin, piyasaya sürüldüğü andan itibaren büyük bir sükse yarattı ve Ethereum balinalarının ApeCoin yatırımı yapmasıyla popüler bir kripto para haline geldi. Piyasada yaşanan gelişmeleri anbean takip eden takip eden Watcher.Guru rumuzlu bir analist, 19 Mart’ta atmış olduğu bir tweette sosyal medyanın en çok konuşulan kripto para listesini paylaşmıştı. Söz konusu listede ApeCoin 200055 mention alarak ilk sıranın sahibi olmuştu.

Balinaların ApeCoin Yatırımı Projenin Popülaritesini Artırdı!
Balinaların ApeCoin Yatırımı Projenin Popülaritesini Artırdı!

ApeCoin’in bu denli popüler olmasındaki bir başka nedense oldukça ilginç bir durum. Bored Ape Airdrop etkinliği bu projede 1,5 milyon doları çalmak amacıyla gerçekleştirilirken, bu durum kripto piyasalarında şok etkisi yarattı. Konuya ilişkin yapılan araştırmalara göre BAYC Airdrop etkinliğindeki bir güvenlik açığı ApeCoin’den 1,5 milyar doları çalmak üzere istismar edildi. ApeCoin borsalarda işlem görmeye başlamadan önce BAYC tarafından NFT’ler sahiplerine teslim edildi.

ApeCoin Cüzdanlarda En Çok İşlem Gören Tokenlerden Biri!

Başta Ethereum olmak üzere pek çok farklı zincirdeki en büyük 100 balinanın işlemlerini takip eden WhaleStats, dün itibariyle en büyük 100 cüzdandaki en çok işlem gören kripto para birimi olarak kayıtlara geçtiğini duyurdu. Balinaların ApeCoin yatırımından önce bu konumun sahibi, son dönemlerin başka bir popüler altcoini olan AAVE’ye aitti.

Bu cüzdanlarda en çok işlem gören diğer kripto paralara da örnek göstermek gerekirse; FTT USD değeriyle en büyük altcoin olmaya devam ediyor. Ayrıca Shiba Inu ve UNI de yine en popüler varlıklar arasında yer alıyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir