Bitcoin Ajandası

Ethereum Balinaları SHIB Biriktiriyor! Ralli Söz Konusu Olabilir mi?
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ethereum Balinaları SHIB Biriktiriyor! Ralli Söz Konusu Olabilir mi?

Ethereum Balinaları SHIB Biriktiriyor! Ralli Söz Konusu Olabilir mi?

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
36 0

Piyasalarda merak uyandıran Ethereum balinaları, Shiba Inu balinası olma yolunda dip fiyattan yüklü miktarda token alımı gerçekleştirdi.

Ethereum Balinaları Devasa Ölçüde SHIB Alımı Gerçekleştiriyor! 

Ethereum Balinaları Devasa Ölçüde SHIB Alımı Gerçekleştiriyor! 
Ethereum Balinaları Devasa Ölçüde SHIB Alımı Gerçekleştiriyor! 

WhaleStats resmi Twitter hesabından kısa süre önce paylaşılan bir tweete göre, esrarengiz bir Ethereum balinası 1 milyon 94 bin 317 dolar ödeyerek 49.651.432.412 adet Shiba Inu Coin’i satın aldı. Üstelik bunun dışında son 24 saatlik verilere göre piyasanın en büyük 4 Ethereum yatırımcısı tarafından en çok satılan 4’üncü coin haline gelen SHIB, diğer Ethereum balinalarının en çok cüzdanına eklediği 5’inci coin olarak kayıtlara geçti.

Diğer yandan yine WhaleStats verilerine göre ortalama olarak ilk 100’e giren Ethereum balinalarından her biri 4 bin 661 dolar ödeyerek 207.128.644 adet Shiba Inu Coin’i cüzdanına ekledi. Gerçekleştirilen bu devasa birikimle beraber son sürat devam eden coin yakımları da dikkatleri üzerine topladı. Shibburn’ün güncel verilerine göre son bir gün içerisinde yakılan Shiba Inu Coin’in miktarı 10.774.126 adet civarında.

Söz konusu olan tüm bu veriler Shiba Inu’ya gösterilen ilgi ve talebin ne derece arttığına, her gün dolaşımdaki arzın biraz daha azaldığına ve uzun vadede yatırımcılar için boğa göndermesi olduğuna işaret ediyor. Mevcut piyasalarda SHIB yüzde 2,62 oranında kaybettiği değerle 0,00002182 dolar düzeyinde seyrediyor. Son bir günün işlem hacmi 754 milyon 889 bin 134 dolara yükseldi. Söz konusu olan bu rakam, bir önceki güne kıyasla yüzde 84.70 civarında artış gösterdi.

Küresel Ölçekte Shiba Inu Kullanım Alanları Artış Gösteriyor!

Shiba Inu topluluğunun öncü isimlerinden Xhib Sanders birkaç gün öncesinde Twitter üzerinden yaptığı açıklamasında 40&20Ccs yeni bir restoranda Shiba Inu’nun ödeme yöntemi olarak kullanılacağını duyurdu.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir