Bitcoin Ajandası

Ethereum Balinaları SHIB Tutmaya Devam Ediyor!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ethereum Balinaları SHIB Tutmaya Devam Ediyor!

Ethereum Balinaları SHIB Tutmaya Devam Ediyor!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

SHIB, en iyi Ethereum balinaları arasında en çok sevilen kripto para olmaya devam ediyor. Elde edilen WhaleStats verileri, büyük Ethereum yatırımcılarının SHIB biriktirme konusunda ısrarcı olduğunu gösteriyor.

Ethereum Balinalarının Popüler Yatırım Aracı SHIB

Ethereum Balinalarının Popüler Yatırım Aracı SHIB
Ethereum Balinalarının Popüler Yatırım Aracı SHIB

Büyük çaplı Ethereum yatırımcılarının hareketlerini izleyen WhaleStats, protokolün en önemli tokeni olan SHIB’in en iyi 1000 Ethereum yatırımcısı açısından son derece önemli bir akıllı sözleşme olduğunu duyurdu.

Bununla beraber popüler meme coin, en büyük 100 cüzdandaki yerini de korumaya devam ediyor. Yine söz konusu verilere göre Ethereum yatırımcılarının popüler meme coin’deki payı yüzde 17.9 civarında. Bu yüzde, yaklaşık 404.7 milyon dolarlık yatırıma, başka bir deyişle 45,4 trilyon SHIB Coin’e tekabül ediyor.

Sıralamadaki ilk 100 yatırımcının cüzdanlarını incelediğimizde ortalama 3,1 trilyon Shiba Inu Coin’le karşılaşıyoruz. Bu coinlerin piyasa değeriyse neredeyse 36,6 milyar dolar.

Birçok Şirket Ödeme Aracı Olarak Kullanıyor

Popüler meme coin, bazı kurumsal şirketlerde bir ödeme aracı olarak tercih ediliyor. Üstelik bu şirketlerin sayısı her geçen bün artış gösteriyor. Meme coin’in benimsenmesinin bu durum üzerinde büyük etkisi olduğu biliniyor.

CoinMarketCap verilerine göre SHIB fiyatı yazım esnasında 0.00001133 dolardan işlem görüyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir