Bitcoin Ajandası

Ethereum Balinaları Trilyonlarca SHIB Topladı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ethereum Balinaları Trilyonlarca SHIB Topladı!

Ethereum Balinaları Trilyonlarca SHIB Topladı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
9 0

Blok zinciri ağındaki cüzdanları analiz eden WhaleStats, Ethereum balinalarının son günlerde 855 milyar adet Shiba Inu Coin satın aldığını tespit etti.

Analizle alakalı elde edilen bilgilere göre geçtiğimiz günlerde yüklü miktarda SHIB transferi gerçekleştiren cüzdanlar, totalde 3.3 trilyon adet coin taşıdı. Gerçekleştirilen transferlerin büyüklüğü sebebiyle Ethereum balinalarının güçlü bir yükseliş beklediği öne sürüldü.  

Ethereum Balinaları SHIB Toplamaya Devam Ediyor

Ethereum Balinaları SHIB Toplamaya Devam Ediyor
Ethereum Balinaları SHIB Toplamaya Devam Ediyor

Analiz şirketinin web sitesinde yayınlanan son rapora göre, balinalar son 3 gün içerisinde neredeyse 9,6 milyon dolar değerinde totalde 855 milyar adet Shiba Inu Coin satın aldı.  

Eylül ayı süresince cüzdanında bulunan Shiba Inu Coin’leri biriktiren balinaların coin varlık değeri 125 milyar dolara ulaştı. Şirketin yaptığı araştırmaya göre, en başarılı 100 balinadan alınan veriler doğrultusunda elde edilen sonuçla, söz konusu varlığı büyük bir ilgi gösteriliyor.

İki Balina Token Takası Gerçekleştirdi

Bununla beraber geçtiğimiz günlerde iki farklı anonim balina cüzdanı, kendi aralarında neredeyse 37 milyon dolar değerinde SHIB Token’i takas etti. Takasın gerçekleştirildiği anda token alım hacmi güçlü bir eşikteydi.

Shiba Inu, son zamanlarda yaşanan gelişmeler ve gördüğü büyük ilgiyle beraber güçlü bir yükseliş trendi başlatmıştı. Yaşanan bu yükselişin nedenini merak eden yatırımcılar sosyal medyada yoğun bir araştırma yaptı. Protokolün oyun platformu ve gerçekleştirilecek olan yakımların başlamasının ardından fiyatın daha da artacağı düşünülüyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir