Bitcoin Ajandası

Ethereum, Bitcoin ve XRP Fiyat Analizi: Bu Hafta Coin’leri Neler Bekliyor?
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ethereum, Bitcoin ve XRP Fiyat Analizi: Bu Hafta Coin’leri Neler Bekliyor?

Ethereum, Bitcoin ve XRP Fiyat Analizi: Bu Hafta Coin’leri Neler Bekliyor?

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
7 0

CoinGecko tarafından elde edilen verilere göre, kripto para piyasasının toplam hacmi yüzde 0,7 oranında artış göstererek 964 milyar dolara ulaştı. Diğer yandan birçok yatırımcı, uzmanların Bitcoin, Ethereum ve XRP fiyat analizini merak ediyor.

Bitcoin Fiyat Analizi

Kripto analiz şirketlerinden elde edilen verilere göre, Bitcoin son 24 saat içerisinde yüzde 0,7 oranında değer kazandı. Uzun zamandır 19-20 bin dolar bandında seyreden Bitcoin, bu seyrini sürdürüyor. BTC’nin bu fiyat hareketi kripto paralardaki düşüşün devam edeceğine işaret ederken, ancak 20 bin dolar seviyesine tutunması durumunda seyrin değişeceği düşünülüyor. Haberin yazıldığı esnada BTC 19 bin dolar seviyesinden işlem görüyor.

Ethereum Fiyat Analizi

Ethereum fiyat hareketinin aşağı yönlü olması ciddi bir momentum kaybına neden oldu. Buna karşın piyasa verilerine göre Ethereum fiyatı son 24 saatte yüzde 2’lik artış gösterdi.

Uzmanların Ethereum fiyat analizine göre ETH’nin bir sonraki hedefi 1400 dolar seviyesi olarak tahmin ediliyor. Ethereum’da herhangi bir değer kaybı yaşanırsa, bu defa ilk durak 1000 dolar seviyesi olarak gösteriliyor. Haberin yazıldığı esnada Ethereum fiyatı 1300 dolar bandında seyrediyor.

XRP Fiyat Analizi

XRP Fiyat Analizi
XRP Fiyat Analizi

Piyasa değeri açısından 6’ncı büyük varlık olarak listelenen Ripple (XRP), güne Bitcoin’in tam tersi bir hareketle başladı. Uzmanların XRP fiyat analizine göre XRP’nin destek seviyesi şimdilerde 0,4 dolar seviyesi olurken, bundan sonraki direnç seviyesiyse 0,55 dolar seviyesi. Haberin yazıldığı esnada XRP fiyatı 0,46 dolar bandından işlem görüyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir