Bitcoin Ajandası

Ethereum Düşüşü Ne Zamana Kadar Devam Edecek!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ethereum Düşüşü Ne Zamana Kadar Devam Edecek!

Ethereum Düşüşü Ne Zamana Kadar Devam Edecek!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Mevcut piyasa verilerine göre Ethereum, 3 bin 220 dolar düzeyinin üstünde yükseliş yönünde bir düzeltme gerçekleştirdi. 3 bin 307 dolar düzeyinde bir yüksek oluşturan ETH fiyatı, şimdilerde yeni bir düşüş seyriyle meşgul görünüyor. Ethereum düşüşü 3 bin 250 ve 3 bin 200 doların altında net bir hareketle görüldü. Saatlik grafikte 3 bin 220 dolar düzeyine yakın bir destekle ilişkili bir yukarı yönlü seyir çizgisinin hemen altında işlem gördü.

Ethereum Düşüşünde Son Gelişmeler

Ethereum Düşüşünde Son Gelişmeler
Ethereum Düşüşünde Son Gelişmeler

Şimdilerde 3 bin 200 doların 100 saatlik hareketli ortalamasının altında seyreden Ethereum’un grafiği ünlü analist aayush Jindal tarafından incelendi. Analiste göre Ethereum seyrinin ilk direnç düzeyi 3 bin 190 dolar bandına yakın bir düzey. Bu düzeyse 3 bin 307 dolar düzeyinden 3 bin 154 dolar düzeyine gerilediği yüzde 23,6 Fib geri çekilmesine yakın bir düzey olarak biliniyor. Analiste göre beklenen bir sonraki direnç seviyesiyse 3 bin 25 dolar düzeyine yakın olurken ana direnç seviyesiyse 3 bin 260 doların 100 saatlik basit hareketli ortalamasına yakın gibi görünüyor.

Diğer yandan ünlü analist Jindal’a göre saatlik ETH/USD paritesinde 3 bin 320 dolar düzeyinde direçle meydana gelen ciddi bir düşüş trendi söz konusu.

Ethereum fiyatı Daha Fazla Düşecek mi?

Aayush Jindal, Ethereum’un 3 bin 260 doların üstünde yeni bir yükseliş hareketi başlatamaması durumunda düşüş seyri göstermeye devam edeceğini belirtiyor. Aşağı yöndeki ilk destek seviyesi 3 bin 150 dolar ikinci direnç ise 3 bin 120 dolar düzeyine yakın. ETH bu seviyelere kadar geri çekilirse 3 bin dolara kadar değer kaybedebilir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir