Bitcoin Ajandası

Ethereum En Büyük Kripto Para Birimi Olarak Seviye Değiştirebilir!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ethereum En Büyük Kripto Para Birimi Olarak Seviye Değiştirebilir!

Ethereum En Büyük Kripto Para Birimi Olarak Seviye Değiştirebilir!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
14 0

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, Bloomberg’e de verdiği 30 Haziran’daki röportajı anında yorumlarından bahsederek Ethereum’un bir gün en büyük kripto para olabileceğini düşündüğünü söyledi.

Bitcoin ve Ethereum gibi kripto para yatırımlarını hedef alarak yorum yapan Galaxy Investment Partners’ın şu dönemde olan CEO’su Mike Novogratz, Ethereum’un Bitcoin’i geride bırakarak en büyük kripto para birimi olabilir diyerek ihtimallerin geride bırakılmaması hususunda açıklamalarda bulundu.

En Büyük Kripto Para Birimi Değişecek mi?

En Büyük Kripto Para Birimi Değişecek mi?
En Büyük Kripto Para Birimi Değişecek mi?

Novogratz, Ethereum için amiral gemisinde kripto para birimleri için kıyasla “çok farklı bir kullanım durumu” olduğundan bahsederken şu ifadeleri kullandı:

“Bence Ethereum, büyük olasılıkla, bir gün ikinci en büyük veya belki de en büyük kripto para birimi haline gelecek.”

Hâlâ Erken Aşamalarda

Novogratz, müşterileri kapsamında devam etmesi gereken piyasalar için endişe duyulup duyulmadığı hususunda sorular sorulduğunda kripto paralarda yaşanan devrimlerin hala etki olarak erken aşama gibi dönemsel sürecin de başında olduğunu dile getirdi. Bu yüzden herkesin kripto paraların bir gün yok olacağına yönelik yorum yapmadığını da açıkladı.

Yapılan düzenlemeler için de endişe duyulmaması gerektiğini de sektör için daha çok güçlenme yaşayacağını bahsederek daha çok güven topladı. Bu açıklamaların yanında dün yapılan kongre içerisinde yasa yapıcılarının eğitimini sağlamak için de iyi bir çalışma gerektiğini açıkladı.

İlgili Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir