Bitcoin Ajandası

Ünlü Analist Açıkladı: Ethereum Fiyat Performansı Altcoinleri Etkileyebilir!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ünlü Analist Açıkladı: Ethereum Fiyat Performansı Altcoinleri Etkileyebilir!

Ünlü Analist Açıkladı: Ethereum Fiyat Performansı Altcoinleri Etkileyebilir!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
11 0

Bloomberg’de görev alan analistlerden Mike McGlone, Ethereum fiyat performansının diğer birçok altcoin için rol model olabileceğini söyledi.

Ünlü Analist Etheruem Fiyat Performansını Konuştu

Ünlü Analist Etheruem Fiyat Performansını Konuştu
Ünlü Analist Etheruem Fiyat Performansını Konuştu

Ünlü analist McGlone, Ethereum’un fiyat konusunda sergilediği performansının diğer altcoinler açısından örnek bir performans olacağını düşünüyor.

McGlone, geniş çaplı kripto piyasa hareketinin önemli ölçüde 2000 dolarlık direnç seviyesinden daha fazla kalıcı olmayacağına da inanıyor. Bununla beraber açıklamalarında, 1000 dolarlık destek seviyesinin 2000 dolarlık direnç seviyesinden daha fazla kalıcı olması gerektiğini ifade ediyor.

Kripto piyasalarında elde edilen verilere göre Ethereum fiyat performansı, Merge güncellemesine sayılı günler kala Bitcoin’den çok daha iyi durumda seyrediyor. Yükseltme öncesinde Ethereum’un performansı, 2022 yılında Bitcoin karşısında en üst seviyeye ulaşmış durumda.

Ünlü analist açıklamalarında, kripto piyasasının en büyük altcoininin birtakım engellerle karşılaşabileceğini belirtti. Buna rağmen piyasalarda önemli bir devrim yaratma yolunda ilerlediğini de ekledi.

Bitcoin ve Ethereum Hala Benimsenme Aşamasında

Mike McGlone, Bitcoin’in şimdilerde 100 haftalık fiyat hareketli ortalamasında en keskin düşüşle işlem gördüğünü hatırlattı. Analist, Bitcoin’in uzun bir boğa piyasası dahilinde uygun bir seviyeden işlem gördüğüne inanırken, BTC gün içerisinde 19 bin doların altına çekildi.

Bloomberg analisti ocak ayında konuya ilişkin yaptığı bir açıklamasında piyasanın en büyük iki varlığı olan Bitcoin ve Ethereum’un hala benimsenme sürecinin ilk aşamalarında olduğuna inandığını söylemişti.

Yazım esnasında Ethereum fiyat performansı 1,518 dolar seviyesinde seyrediyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir