Bitcoin Ajandası

Ethereum Fiyatı Güncellemeden Önce Değer Kaybetti!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ethereum Fiyatı Güncellemeden Önce Değer Kaybetti!

Ethereum Fiyatı Güncellemeden Önce Değer Kaybetti!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Ethererum’da Şangay ve Capella güncellemeleri için geri sayıma başlanırken, ekosistemde panik yaratacak bir gelişme yaşandı. Ethereum fiyatı güncelleme öncesinde yüzde 5 değer kaybetti.

Shangai ve Capella güncellemelerine saatler kala hareketliliği artış gösteren ETH, son birkaç saat içerisinde yüzde 4,39 oranında değer kaybetti. Güncellemenin oluşturduğu heyecanla beraber fiyatın hangi yönde seyir izleyeceği henüz öngörülemiyor. Neredeyse 1940 dolar seviyesinde 1865 dolar seviyesine kadar gerileyen ETH fiyatı, güncellemeye sayılı saatler kala sergilediği bu fiyat hareketiyle yatırımcıların paniklemesine neden oldu. Haberin yazıldığı saatlerde haftalık açılışının üstünde seyreden Ethereum, ilerleyen saatlerde daha da kızışacak gibi görünüyor.

Ethereum Fiyatı Yükseliş Gösterecek mi?

Ethereum Fiyatı Yükseliş Gösterecek mi?
Ethereum Fiyatı Yükseliş Gösterecek mi?

1940 dolar seviyesinden geri çekilme başlatan Ethereum, haberin yazıldığı esnada haftalık açılışına yakın bir seviye olan 1872 dolardan işlem görüyor. Güncellemeye az bir zaman kala Etheruem ekosistemi, düşüşün etkisiyle beraber yatırımcılar arasında panik havasının oluşmasına neden oldu. Uzmanlara göre günlerdir dikkat çekici bir yükseliş trendi yakalayan ETH’nin, yükseliş trendine devam edebilmesi için 1913 dolar seviyesini aşarak 1942 dolar seviyesine doğru hareket etmesi gerek.

Diğer yandan ETH fiyatındaki düşüş trendinin devam etmesi halindeyse, 1860-1820 dolar seviyelerinin destek olarak çalışması talep edilebilir. Shangai ce Capella güncellemesine bu kadar az bir zaman kalmışken ETH fiyatındaki hareketliliğin devam etmesi bekleniyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir