Bitcoin Ajandası

Ethereum Fiyatı için Beklenmesi Gereken Seviyeler!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ethereum Fiyatı için Beklenmesi Gereken Seviyeler!

Ethereum Fiyatı için Beklenmesi Gereken Seviyeler!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
12 0

Başarılı tahminleri ile gündeme gelen Aayush Jindal’a, 2.200 dolar seyrinde direnç bölgesi üzerine yerleşim sonucunda Ethereum fiyatı ivme kazanarak olumlu sonuçlar doğurabilir.

Ethereum fiyatında yavaş seviyelerde görülen 2.100 dolarlık direnç bölgesinin üzerine çıkma başladı ve fiyat tam olarak 2.150 dolar direncinde kaldı. 100 saat basit hareketli ortalamalarda yakın dönemde işlem görürken ETH/USD paritesinde saatlik grafiklerde 2.100 dolar seyrine yakın dirençle önemli bir düşüş trendi çizgisini de geçerek bir kırılma yaşadı. Bu araştırmalar sonucunda ise paritede yakın zamanda istikrarlı bir artış başlaması amacıyla 2180 dolar ve 2.200 dolardan daha üst miktarda bulunmalı.

Ethereum Fiyatı İvme Kazanabilir!

Ethereum Fiyatı İvme Kazanabilir!
Ethereum Fiyatı İvme Kazanabilir!

Ethereum için 2.120 dolar seyrinde destek bölgelerinin altında yeni bir düşüş yaşanmasıyla birlikte, Ethereum fiyatında 2.050 dolar destek bölgesinde oldukça üst seviyelerde teklif vermeye devam etmeye başladı. Fiyat, Bitcoin’e benzeyen yapısıyla yeni bir artışa başlamasından hemen önce 2.050 dolar civarında bir düşük seviye oluşturuyor. Ethereum fiyatında 2.100 dolar ve 2.120 dolarlık direnç seviyelerinde daha üzerinde toparlanma yaşadı.

Seanslarda Ethereum Fiyatı için Beklemeniz Gereken Seviyeler

2.200 dolar ve 2.220 dolarlık direnç seviyelerinden daha üst seviyelerde uygun bir kapanış yaşanması analiste göre, makul bir artış için hızı belirlemede etkili olabilir. 2.200 dolar büyük dirençte 2.300 seviyesinde daha yakın olabilir ce daha fazla kazanç da yakın zamanda 2.450 dolar seviyesine doğru bir harekette hız belirleyebilir. Ethereum fiyatı 2.200 dolarlık direnç bölgesinde üst noktalara çıkamazsa analiste göre, yeni bir düşüş başlatabilir.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir