Bitcoin Ajandası

Ethereum Kurucu Ortağından Elon Musk’a Kripto Para Tepkisi!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ethereum Kurucu Ortağından Elon Musk’a Kripto Para Tepkisi!

Ethereum Kurucu Ortağından Elon Musk’a Kripto Para Tepkisi!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
6 0

Ethereum kurucu ortağı Anthony Di Iorio, Bloomberg ile yakın zamanda gerçekleşen röportajda da Tesla CEO’su ile Elon Musk’a da karşı tavrını sergileyerek ona karşı memnuniyetsizliğini dile getirdi.

Di Iorio, Musk gibi davranış sergileyen kişilerde potansiyel olarak da değişim yaratmada önemli bir faktör olduğunu iddaa ederek anlamsız olmayan ciddi şeylerle daha çok çalışmaları gerektiğine inandığını açıkladı:

“Enerjilerinin insanları eğitmeye odaklanmasını ve bu kadar önemli bir şeyle eğlenmemesini gerçekten diliyorum.”

Ethereum Kurucu Ortağından Tanıtmalar Geliyor!

Ethereum Kurucu Ortağından Tanıtmalar Geliyor!
Ethereum Kurucu Ortağından Tanıtmalar Geliyor!

Portföyde ETH tutmasıyla Musk, meme kripto para birimleri üzerinden Dogecoin’i teşvik ederek Mayıs ayında piyasada kapitilizasyon üzerinden daha şaşırtıcı bir durumda 90 milyar dolara kadar çıkarmada yardımcı oldu ve kripto para birimlerinde topluluk üzerinden birçok üyenin öfkesini topladı.

Milyarder olan e rutin tweet’lerle ayrıca meme’lerle de kripto para birimleri üzerinden tanıtım yapmaya devam ederken bunun yanı sıra sosyal medya etkilerinden ve kripto para birimlerinden son piyasa düzeltmesi sırasında düşüş gördü. Düştüğü sırada büyük delikten çıkarmanın faydalı olmadığını ve meme kripto paralarda da 8 Mayıs tarihinde en yüksek seviyelerde %72 oranda düşüş görüldü.

Teknolojiyi Lanse Eden Kurucular Eleştirildi!

Di Iorio, token’ları üzerinden teknolojiyi lanse eden kurucuları da eleştirerek düzenleyicilerle de tüm cephe altında sektöre odaklanıyor. Di Iorio kripto para birimlerinde kendi hareketlere güvenmeye devam ediyor.

“Bu durmayacak bir hareket.”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir