Bitcoin Ajandası

Ethereum KZG Törenine Uzaydan Katılım Sağlandı!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ethereum KZG Törenine Uzaydan Katılım Sağlandı!

Ethereum KZG Törenine Uzaydan Katılım Sağlandı!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
8 0

Blok zinciri destekli uygu olarak tanınan Cyrptostat, Ethereum KZG törenine uzaydan katılacağını duyurdu. Bu katılım, kripto para piyasalarında heyecanla beklenen bir gelişme olarak dikkat çekiyor.

Ethereum KZG Törenine Uzaydan Katılımcı Var

Ethereum KZG Törenine Uzaydan Katılımcı Var
Ethereum KZG Törenine Uzaydan Katılımcı Var

Ethereum ölçeklendirmesi adına kriptografik bir temel oluşturmayı hedefine sahip olan Ethereum KZG töreni, şimdiden dünyanın pek çok farklı bölgesinden katkı görmeye başladı. Kullanıcılarından 83 binin üzerinde rastgele katkı gören Ethereum KZG, bu kez uzaydan bir katılımcı ağırlamaya hazırlanıyor. Blok zincirini destekleyen uydu Cyrptostat’ın törene katılım sağlayacağı ifade edildi. Dünya yörüngesinde dönen Cyrptostat, bu sabah 6 UTC’de uzaydan gelen entropiye katkı sağladığını duyurmuştu. Bununla beraber sağalana katkının Cyrptostat2 uydusu tarafından dağıtılacağı da ifade edildi.

Cyrptostat Uydusuna Yönelik Bilgiler Aktarıldı

Cyrptostat tarafından yapılan duyuruya göre yerden 550 km uzaklıkta yer alan uzak bir rotayı takip ederek her 90 dakikada bir dünya yörüngesinde dönüyor. Bu döngü, KZG katkısı esnasında dış etkenlerin erişim sağlamasını zorlaştırıyor. Blok zinciri destekli uydunun kurucu ortağı Yan Michalevsky, gerçekleştirdiği bir röportajda konuya ilişkin bazı açıklamalarda bulundu. Söz konusu açıklamalarında Michalevsky, zehirli atık olarak isimlendirilen şeyi sızdırmayan kriptografik parametreler ya da oluşturulmasının ardından atılan ve erişim sağlanamayan ara hesaplama araçları üretebilen taraftara ihtiyaç duyulduğunu ifade etti.

Kurucu ortak Michalevsky ayrıca röportajında, sızdırılması durumunda söz konusu zehirli atığın Ethereum’un bir sonraki dayandığı kriptografik şemanın bütünlüğünü riske atabileceğini de belirtti.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir