Bitcoin Ajandası

Ethereum Performansı Bitcoin’den Daha İyi Olacak!
  1. Anasayfa
  2. »
  3. Haberler
  4. »
  5. Ethereum Performansı Bitcoin’den Daha İyi Olacak!

Ethereum Performansı Bitcoin’den Daha İyi Olacak!

Esra Yılmaz Esra Yılmaz -
5 0

Kripto para sektörünün öncü isimleri arasında yer alan ve dünyaca ünlü finans/yatırım şirketi olarak bilinen Real Vision’un CEO’su olan Raoul Pal, geçtiğimiz günlerde ünlü bir yayın organına bir röportaj verdi. Röportajında Ethereum hakkında bazı değerlendirmelerde bulunan Pal, Bitcoin’e kıyasla uzun vadede Ethereum performansının çok daha iyi olacağını söyledi.

Birkaç Yıl İçinde Ethereum Performansı Artacak

Birkaç Yıl İçinde Ethereum Performansı Artacak
Birkaç Yıl İçinde Ethereum Performansı Artacak

Raoul Pal röportajında Bitcoin ve Ethereum’u kıyaslayarak değerlendirme yaptı. Bu durumda Bitcoin’in işlem hacmi ve aktif cüzdan sayısı bakımından Ethereum’dan üstün olduğunu, ancak buna rağmen son birkaç yıl içerisinde Ethereum’un Bitcoin’den çok daha iyi bir seviyeye ulaşacağına inandığını söyledi.

Fiyat Oldukça İyi Görünüyor

Bitcoin ele alındığında her ne kadar işlem hacmi ve cüzdan sayısı açısından Bitcoin’in her anlamda öncü olabileceği gözler önüne serilse de Ethereum’da bu iki değerin değişim oranlarının daha yüksek olduğunu ifade etti. Bu nedenle de Ethereum performansının önümüzdeki yıllarda Bitcoin’e kıyasla çok daha iyi bir seviyede olacağına dair inancı olduğuna dikkat çeken Real Vision CEO’su Pal, aynı zamanda bunu çok yararlı bulduğunu da ekledi.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir